Stone dołączy do Raptors

RaptorsMasai Ujiri jest bardzo aktywny podczas tegorocznego off season. Po tym jak starał się pozyskać Erica Bledsoe, pozbył się Andreei Bargnianiego, próbował handlować Rudy Gay’em i niewykluczone, że dalej będzie to robił, tym razem Raptors podpisali kontrakt z Julyanem Stonem.

Stone w zeszłym sezonie występował w Denver. Po tym, jak zespół z Kolorado nie przedstawił mu oferty kwalifikacyjnej, która uczyniłaby go zastrzeżonym wolnym agentem i pozwoliła Nuggets wyrównać każdą złożoną przez inną drużynę ofertę była mała szansa, że w kolejnych rozgrywkach ponownie będzie reprezentował barwy trzeciej drużyny Zachodu.

W związku z tym 24-latek osiągnął porozumienie z Toronto Raptors i podpisze z nimi 2-letni kontrakt, z czego drugi rok ma być opcją zespołu. Teraz Stone będzie walczył o to, by być back upem dla Kyle’a Lowry’ego.

W Toronto rozgrywający spotka się z Masai Ujirim, który ściągnął go do Nuggets jako nie wybranego w drafcie wolnego agenta w 2011 roku, kiedy był jeszcze generalnym menagerem zespołu z Denver.

Stone w ubiegłym sezonie zagrał w zaledwie 4 spotkaniach, w których notował średnio 1,8 punktów, 0,8 zbiórek i 0,5 asyst w 7 minut jakie spędzał na boisku.

O tym co będzie działo się dalej w Toronto Raptors możecie przeczytać w artykule bargnaniego7 –  Początek większego planu?

Komentarze do wpisu: “Stone dołączy do Raptors

  1. Czyli Raptors jednak będą pikowali do draftu. Gdzieś czytałem że podobno sam Wiggins widziałby siebie chętnie w Toronto…Czy możliwe jest aby zawodniki i klub jeszcze przed draftem uzgodniły warunki ? Chodzi mi o to czy możliwe jest aby np. Wiggins którego wybierze przykładowo z jedynką inna drużyna jak Raptors odmówił gry w tej drużynie i zażądał transferu do Toronto ?

    1. całkiem możliwe wystarczy przywołać sytuację z Bryant’em którego przecież Hornets wybrali ale on sam zapowiedział że nie bd grać w innej drużynie niż Lakers no i dopiął swego choć fakt nie był wtedy 1nką; co się wydarzy z Wigginsem nie wiem fakt dość sporo słyszałem o tym graczu już z 2 sezony temu ale dalej mam pewne obiekcje czy jest to gracz na miarę chociażby Rose’a o LeBron’ie nie wspominając więc też do końca nie jestem przekonany czy taktyka Raptors poskutkuje a jeżeli pozbędą się takiego gracza jak Gay teraz to w przypadku jeżeli nie dostaną 1 kogo zaoferują w wymianie?

Comments are closed.