Pistons z ofertą za Gaya

pistons-logo105Raptors1Schodzące po sezonie kontrakty Rodneya Stuckeya i Charliego Villanueva’y zostały zaproponowane Toronto za Rudy’ego Gaya. Pozbycie się skrzydłowego ma być jednym z planów Masaia Ujiriego – generalnego managera Raptors.

Pozbycie się Gaya ma pozwolić Raptors na przebudowę, przez posiadanie większych pieniędzy na lato 2014. Wszystkie dotychczasowe działania Ujiriego wyglądają na próbę tankowania po Andrew Wigginsa i #1 wybór Draftu 2014. Gay posiada jeszcze dwuletni kontrakt, z czego ostatni sezon jest opcją zawodnika za 19.3mln $. Skrzydłowy z takich pieniędzy raczej nie zrezygnuje, przez co obciąży budżet Raptors na sezon 2014/15, co zapewne nie jest w planie generalnego managera Raptors.

W Detroit chcą budować drużynę na play-offy już w tym roku. Głównym celem jest pozyskanie Josha Smitha, mówi się też o podpisaniu Andre Iguodali. Teraz dochodzi jeszcze pozyskanie Gaya. Czy uda się sprowadzić kogokolwiek z tej trójki? Ujiri jeszcze rozpatrzy ofertę za Gaya, ale nie wiemy czy ją przyjmie i jakie są jego zamiary odnośnie drużyny. Wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych dniach.

Komentarze do wpisu: “Pistons z ofertą za Gaya

  1. Pistons chcą oddać Villanuevę i Stuckey’a. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Z kolei Calderona widzą u siebie Kings.

Comments are closed.