Enbiej Insider: Problem ze zdrowiem Howarda, Stiemsma w Blazers

dwight howard

Problemy zdrowotne Dwighta Howarda

W trakcie lotu samolotem po 10-dniowym promocyjnym tourze w Chinach, Dwight Howard źle się poczuł i po wylądowaniu został odwieziony do szpitala w Atlancie. Zdiagnozowano u niego odwodnienie i w poniedziałek rano został wypuszczony do domu. Jak na razie mówi się, że nie problem z jakim się obecnie boryka nie wpłynie na przygotowania do nowego sezonu. Howard podpisał tego lata trzyletni, 70-milionowy kontrakt z Atlantą Hawks.
[źródło: Chris Vivlamore/Atlanta Journal Constitution]

Stiemsma dołącza do obozu Blazers

Greg Stiemsma podpisał kontrakt na obóz przygotowawczy z Portland Trail Blazers. Ostatni raz 30-letni środkowy grał w NBA w sezonie 2014/15, kiedy to rozegrał 17 spotkań w barwach Toronto Raptors. Rok temu, Stiemsma spędził obóz przygotowawczy z Orlando Magic, jednak nie załapał się do ostatecznego składu na sezon regularny. W tegorocznej lidze letniej występował za to w barwach Los Angeles Clippers.
[źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Problem ze zdrowiem Howarda, Stiemsma w Blazers

 1. Krótko mówiąc Howard latał po Chinach na ciężkim kacu ;-)

 2. Nie mogę się doczekać startu sezonu – właśnie, między innymi, przez Howarda w Atlancie. Jestem bardzo ciekaw czy będzie z niego coś więcej, niż kiepska atmosfera w szatni i 13 ptk na mecz.

  1. Też tak miałem jak przyszedł do LAL.. przez te wszystkie lata wyrobił sobie łatkę „mięczaka” i z ogromnego talentu zostały tylko nadzieje na następny sezon. Ciekawi mnie też Gasol czy po tych jego odważnych zapowiedziach (które już nie pasują do organizacji Pop’a) nie skończy jako „najlepszy zbierający z ławki” :)

  2. Howard wreszcie (po grze w zespole Hardena) stanie się opcją w ataku, więc również ciekawi mnie niezmiernie, jak się odnajdzie. Poza tym będzie grał „u siebie”, ze wsparciem przyjaciół i rodziny. Trzymam za niego kciuki, mimo jego przeszłości w LAL.

  3. Będzie dobrze, duet z Paulem Millsapem i Niemiec na rozegraniu, śmiem twierdzić że 2 miejsce w konferencji, tym bardziej że Bud świetnie rotuje zawodnikami.
   @troy Nie ma opcji żeby Pop wchodził Gasolem z ławki, s5 – Aldridge, Gasol, Leonard, Green i niestety Parker, ewentualnie sporo minut dla Manu, Garino, Andersona i Millsa. Ja jestem umiarkowanym optymistą jeżeli chodzi o Gasola, trzymał bardzo wysoki poziom w Chicago, nie może być gorzej niż z wypalonym/leniwym Diawem, szkoda Bobana ale nie mogli mu tyle dać co Pistons (podobnie było z Bynesem).

Comments are closed.