Enbiej Insider – 14/09/2016

jordan farmar

Farmar dołącza do Kings

Jordan Farmar podpisze kontrakt z Sacramento Kings. Nie wiadomo jeszcze, czy jego umowa będzie w pełni gwarantowana, czy będzie musiał walczyć o miejsce w składzie podczas obozu przygotowawczego, tak jak Ty Lawson. Farmar grał dla nowego trenera Króli – Dave’a Joergera – w drugiej części ubiegłego sezonu w Memphis Grizzlies. W trakcie pierwszej rundy play-offów wobec kontuzji Mike’a Conleya Farmar wychodził w pierwszej piątce Niedźwiadków.
[źródło: David Pick]

Mitch McGary zawieszony na kolejne 10 spotkań

NBA ukarała Mitcha McGary’ego kolejnymi 10 meczami zawieszenia. Wcześniej koszykarz Oklahoma City Thunder dostał już 5-meczową karę za pozytywny wynik jednego z testów na obecność narkotyków w jego organizmie. Nowa kara nie jest spowodowana ponownym użyciem niedozwolonych środków, a raczej niepodporządkowaniem się do procedur programu anty-narkotykowego NBA. McGary jest jednym z kandydatów do zwolnienia w składzie Thunder, w którym obecnie znajduje się 16 zawodników na gwarantowanych kontraktach.
[źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]

Eric Moreland spędzi obóz przygotowawczy z Cavaliers

Cleveland Cavaliers podpiszą niegwarantowaną umowę z Erikiem Morelandem. W ubiegłym sezonie 24-latek teoretycznie był w składzie Sacramento Kings, natomiast większość rozgrywek spędził w D-League (9.6 punktu, 14 zbiórek i 2.8 bloku w średnio 27 minut na mecz) bądź był kontuzjowany.
[źródło: David Pick]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 14/09/2016

  1. Mam rozumieć że Iman Shumpert się nie zaciągał i nie wypada go zawiesić na te 10 meczy… tym bardziej że gra dla mistrzów.

  2. Nie wiesz, o jakie narkotyki w przypadku McGary’ego chodziło. Shumperta złapali z nieznaczną ilością marihuany, co w przerwie między sezonami pewnie jest traktowane lekko.

Comments are closed.