Enbiej Insider – 12/09/2016

chris-bosh-nba-miami-heat-phoenix-suns-850x560

Bosh blisko pozwolenia na grę

Chris Bosh od jakiegoś czasu prowadzi rozmowy z Miami Heat w sprawie jego gry w przyszłym sezonie i obie strony są coraz bliżej porozumienia. Bosh miałby ciągle brać leki rozrzedzające krew, jednak znikałyby one z organizmu po ośmiu godzinach. W tym momencie, niespodzianką byłoby, jeśli Bosh nie dostałby pozwolenia na grę od pierwszego meczu sezonu.

[źródło: Barry Jackson/Miami Herald]

Richardson opuści 6-8 tygodni

Informowaliśmy niedawno o kontuzji Josha Richardsona. Teraz wiadomo już, że zawodnik Heat opuści kolejne 6-8 tygodni gry, więc opuści cały obóz przygotowawczy i mecze przedsezonowe, a być może także pierwsze kilka spotkań sezonu regularnego.
[źródło: Ira Winderman/Sun Sentinel]

Durant: Wszystko jest w porządku między mną a Westbrookiem

Kevin Durant odwiedził wczoraj uniwersytet Teksas i został zapytany o jego relacje z Russellem Westbrookiem.

„Wszystko jest w porządku. Będziemy ze sobą rywalizować na najwyższym poziomie. To będzie niezła zabawa grać przeciwko sobie.”

[źródło: Erik Horne/Oklahoman]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 12/09/2016

 1. Hehehe…. wszystko dobrze?
  Ten tchórz Durant nawet nie ma odwagi przyznać, jaka jest między nimi relacja. Mam nadzieję, że spotykając Russa będzie czuł wstyd, i podejrzewam , że już tak jest ,stąd jego bzdurne zaprzeczenia.

  1. Panie Tomku, to w takim razie poproszę od Pana kolegi Russell’a autograf. Chiba nie będzie problemu? :)

  1. To przejdź na konkurencyjny portal, chociaż zbieżność tematów sugerowałaby, ze oba portale prowadza ci sami ludzie z tym, że tamten jest komercyjny. :)

 2. Ładnie, ładnie.
  Ale myślę, że to mimo wszystko słuszne podejrzenie, patrząc na konferencję Russa po spisaniu nowej umowy czy jego ostatnią reklamę. Polecam posłuchać/obejrzeć i szczerze powiedzieć, że nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, że Durant chyba próbuje nieudolnie łagodzić sytuację.
  A na autograf Russa to trzeba sobie zasłużyć, ale mogę podesłać autograf Duranta na moim papierze toaletowym, jest mi ciężarem, chociaż przyznam, że przepędza szczury w piwnicy całkiem skutecznie

Comments are closed.