D-Rose vs Kobe w reklamach gigantów

Oceńcie sami, która reklama sportowego giganta jest lepsza. Na przeciwko siebie stają Kobe Bryant (wraz z piłkarzami takimi jak Gennaro Gattuso czy Marco Matterazzi jako zapowiedź występów Black Mamby w kraju pizzy i spaghetti) oraz Derrick Rose jako wściekły byk w czasie corridy.


Obie reklamy do obejrzenia w rozwinięciu.

D. Rose jakiego nigdy nie widzieliście prezentuje nowe adiZero Rose 2. Buty specjalnie zaprojektowane dla MVP.

Nike świętuje przybycie do Italii Kobe Bryanta w filmowy stylu. Wielki powrót Black Mamby!

Komentarze do wpisu: “D-Rose vs Kobe w reklamach gigantów

  1. Ta reklama Nike jest na pewno cała? To wygląda jakby było tylko przedstawieniem postaci, a głównej części filmu nie było. Oczywiście głos poszedł na reklame Adidasa.

  2. reklama adidas bije na glowe ta nike. a w nike tego kobiego tyle co podczas lockoutu na parkiecie nba

  3. Ja mam wrażenie, że Nike bardziej przedstawia Kobego włoskim kibicom – stąd obecność tylu znanych piłkarzy. Bardziej traktowałbym to jako reklamę wizerunkową.

    Adidas natomiast promuje już stricte produkt – w efektowny sposób – ale np. mijanie torreadorów na pełnej prędkości ma podkreślić atuty nowego obuwia :)

  4. reklama adidasa może i efektowna wizualnie, ale szczerze to nie rozumiem o co w niej chodzi. Rose robi za byka? Czy torreadorzy mają go zatrzymać? Przecież na tym polega rola torreadora, żeby uniknąć byka. Nie wiem, może mi coś umyka.

    Nike za to jest ok. Wygląda jak wstęp do jakiegoś kryminału z lat 60-tych. Porównanie do Tarantino jak najbardziej na miejscu. Ciekawe czy będzie rozwinięcie w dłuższy filmik.

    W mojej ocenie Nike zdecydowanie wygrywa

Comments are closed.