Rozkład jazdy – 22/05/2017

Witajcie dzisiaj czwarty mecz konferencji zachodniej czy ostatni?
Golden State Warriors (1) @ San Antonio Spurs (2), 3.00
Po trzech meczach drużyna Golden State prowadzi 3-0 i już raczej nikt nie odbierze im awansu do trzeciego kolejnego finału. Kto wie jak potoczyłyby się ten pojedynek, gdyby nie kontuzja Leonarda w pierwszy meczu. Dzisiaj prawdopodobnie również nie zobaczymy Kawhiego na boisku a dodatkowo Spurs stracili Davida Lee, nie wspominając już na Parkerze, który nawet się nie pojawił w tej serii. Czy dzisiaj drużyna z Oakland dokończy dzieła zniszczenia? Czy może Spurs wygrają chociaż jeden honorowy mecz? Jak myślicie?
Stan rywalizacji: 3-0 dla Warriors

Komentarze do wpisu: “Rozkład jazdy – 22/05/2017

 1. Chyba im wystarczy. Ten mecz byłby jedynie walką o honor, którego w tej sytuacji (plaga kontuzji) chyba im nikt nie będzie wytykał. Myślę, że Pop wie co ma robić, era weteranów już się kończy. SAS bez kapitana Duncana nie ma tyle charakteru. Powinni przemeblować skład ściągając jakiegoś przyzwoitego rozgrywającego (Rubio jest pewnie dostępny) i przyzwoitego defensywnego środkowego (Gortat byłby idealny) i wtedy mogą wracać do gry. Oczywiście finał zachodu to wielki sukces…

  kibicuję tej organizacji o połowy lat 90-tych i wiem, że zaraz coś wymyślą

  1. Gortat?! To byłby okropny wybór, krok wstecz dla całej drużyny, to już wolę żeby zostało jak jest teraz.

  2. Nie zgadzam się. Płacenie Gasolowi jest bezsensowne, bo ten gość nie nadaje się do 1 – piątki. Nie umie bronić a gdy pojawia się trudniejszy przeciwnik to nie ma go również w obronie i słabo zbiera. Gasol jest do wywalenia.
   Gortat na ławkę to byłby dobry wybór. Facet stawia jedne z najlepszych zasłon w lidze co jest idealną sytuacją dla Khawi. Dlaczego na ławkę?
   Dlatego, że jeśli SAS nie chce się pozbywać Aldrige’a to niestety facet musi być przestawiony na centra – według mnie. Moim zdaniem obietnica, że nie będzie grał na 5 przestała obowiązywać, gdyż obietnica Aldrige’a bycia liderem zespołu również nie obowiązuje.

Comments are closed.