Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

5 komentarzy

 1. follett pisze:

  już drugi raz Marcin trafia to shaqtin dzięki „asyście” Johna Walla

 2. gniewkosynrybaka pisze:

  O co chodzi z „zatkanym” Barkley’em?

  • knicksfan pisze:

   zakleił sobie buzię żeby na nikogo nie najeżdżać ;)

 3. listonoszniedoręczawniedzielę pisze:

  Z Barkleyem to takie trochę kodziarskie pitolenie na wyrost, że niby nie można nic powiedzieć, żeby nikogo nie obrazić. Taki niby brak wolności słowa. A w rzeczywistości nijak to nie pasuje bo Shaq najeżdżał na Mcgee i ten się w końcu odgryzł gdzieś w necie, więc to Shaq zasłużył sobie na krytykę takim gimbazoidalnym je…aniem jednego zawodnika non stop bez zastanowienia. Mimo iż od 20 lat cenię i podziwiam Shaqa za jego osiągnięcia i osobowość, to jednak należą mu się ostre baty za to jak się ostatnio zachowuje. Wyszła mu słoma z butów, brak dystansu do siebie i przerośnięte ego, z którym sobie nie radzi. Wszystko to rzutuje na niego bardzo negatywnie, mimo iż osiągnął tak wiele w sporcie i ma nawet stopień naukowy.

 4. gniewkosynrybaka pisze:

  SHaq moglby sie troche opanowac rzeczywiscie, McGee ma swoje za uszami ale to super atletyczny zawodnik i swoje gra. A Szak nie lepiej pokaze kompilacje swoich njalpeszych rzutow osobistych, i wogole rzutow (nie wsadow).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *