Enbiej Insider: Joel Embiid naderwał łąkotkę, nie będzie potrzebował operacji

Joel Embiid doznał naderwania łąkotki w lewym kolanie. Nie wiadomo dokładnie, czy kontuzja została przez niego odniesiona już wcześniej i dopiero teraz została odkryta po badaniu rezonansem magnetycznym, czy miał na nią wpływ upadek w meczu 20. stycznia. Nie wiadomo ile czasu opuści środkowy Philadelphii 76ers (na pewno nie zobaczymy go w grze do All-Star Weekendu), ale Embiid nie będzie potrzebował operacji.
[źródło: Derek Bodner]

Philadelphia 76ers nie wystawili wczoraj do gry Jahlila Okafora ze względu na zaawansowane negocjacje w sprawie jego wymiany. Nie wiadomo, z którą drużyną Sixers obecnie prowadzą rozmowy, natomiast niedawno rozmawiano o poważnym zainteresowaniu New Orleans Pelicans. Okafor w miesiącu lutym zalicza średnio 13.6 punktu i 4.8 zbiórki w 24.6 minuty gry (wyłączony z gry był ostatnio Joel Embiid).
[źródło: David Aldridge/NBA.com]

Prezydent Orlando Magic Alex Martins powiedział, że praca Roba Hennigana jako generalnego menedżera zespołu zostanie oceniona dopiero po zakończeniu sezonu.

Nie przeprowadzamy żadnej ewaluacji w trakcie sezonu. Tradycyjnie robimy to zawsze pod jego koniec i tym razem nie będzie inaczej.

Martins (tak samo jak sam Hennigan) powiedział także, że jest zawiedziony wynikami drużyny. Magic mieli w tym roku powalczyć o wejście do fazy posezonowej, tymczasem jak na razie są o 12 meczów poniżej granicy 50% zwycięstw.
[źródło: Josh Robbins/Orlando Sentinel]

Nie żyje były zawodnik uczelni Syracuse i Boston Celtics, Fab Melo. Brazylijczyk miał 26 lat. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona. Melo został wybrany z 22. numerem draftu 2012 i zagrał w barwach Celtics 6 spotkań, spędzając większość czasu w D-League. W 2015 roku wrócił do swojego kraju i od tamtego czasu grał w lidze brazylijskiej.
[źródło: Adam Zagoria/Zags Blog]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Joel Embiid naderwał łąkotkę, nie będzie potrzebował operacji

Comments are closed.