Enbiej Insider: Cavaliers chcieli pozyskać T.J.’a McConnella

Cleveland Cavaliers byli zainteresowani pozyskaniem T.J.’a McConnella z Philadelphii 76ers. Sixers odrzucili ofertę mistrzów NBA, w ramach której do ich zespołu trafiłby Jordan McRae. Cavaliers chcą znaleźć zawodnika, który odnalazłby się dobrze w roli podobnej do tej, którą w ubiegłym sezonie pełnił w ich zespole Matthew Dellavedova. McConnell w tym sezonie dobrze spisuje się w barwach 76ers i od początku roku przejął rolę startera od Sergio Rodrigueza. W 2017 roku zalicza średnio 8.1 punktu, 9.3 asysty i 1.6 przechwytu w 14 meczach.
[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Philadelphia 76ers podpisali trzyletnią umowę z Chassonem Randlem. W trakcie obowiązywania dwóch 10-dniowych umów 23-letni rozgrywający pojawił się na parkiecie w czterech spotkaniach, grając w nich średnio 7.3 minuty. Wcześniej Randle uczestniczył w obozie przygotowawczym New York Knicks, natomiast nie załapał się do składu na sezon regularny.
[źródło: Shams Charania/The Vertical]

Memphis Grizzlies zatrudnili Toneya Douglasa na 10-dniowy kontrakt i zwolnili Troya Williamsa. Douglas był już w składzie Niedźwiedzi w tym sezonie, kiedy po serii kontuzji został zatrudniony na zasadzie tzw. „hardship exception”. Zagrał w sześciu meczach Grizzlies, a następnie został zwolniony. Williams wystąpił w tym sezonie 24 razy w koszulce Memphis (13 razy w pierwszej piątce), jednak od połowy grudnia nie było go już w rotacji Davida Fizdale’a.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Dion Waiters (Miami Heat) i DeMarcus Cousins zostali wybrani zawodnikami tygodnia w swoich konferencjach.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Cavaliers chcieli pozyskać T.J.’a McConnella

    1. mam podobne zdanie , LBJ ciagle malo wczesniej dostal praktycznie za darmo channing frye , Korvera a teraz ta oferta za TJ . Nie tędy droga panie James

Comments are closed.