Rozkład jazdy – 29/10/2016

 

Zaczynamy pierwszy weekend z NBA! Dodatkowo dzisiaj przesuwamy czas, więc możemy godzinę dłużej oglądać mecze ;-) W najciekawszym dzisiejszym meczu Chicago Bulls będą gościć Indianę Pacers.

Indiana Pacers (1-1) @ Chicago Bulls (1-0), 2.00

Mówi się, że starych drzew się nie przesadza a tymczasem Dwyane Wade w swoim oficjalnym debiucie w barwach Bulls, zdobył 22 pkt (w tym 4/6 za trzy), 6 zb., 5 as., do tego miał najlepszy w zespole +/- na poziomie +15 i trafił decydującą trójkę na niecałe 30 sek przed końcem. Swoim występem chciał chyba komuś udowodnić, że jeszcze może (ciekawe komu Pat?). Indiana miała walczyć o top4 wschodu, a tymczasem mocno się męczy. Najpierw trudna przeprawa u siebie z Dallas (wygrana dopiero po dogrywce) a wczoraj nieoczekiwana porażka z Nets. McMillan ma potencjał, ale musi uporządkować zespół zanim rywale uciekną i top4 konferencji stanie się nieosiągalne.

Atlanta Hawks (1-0) @ Philadelphia 76ers (0-1), 0.30

Zespół Atlanty dobrze rozpoczął sezon wygrywając z Washingtonem. Dwight Howard wygląda bardzo dobrze i Atlanta pokazała, że mogą się liczyć na wschodzie. Philly mimo porażki z Oklahomą też nie wyglądali źle. W końcu powinien być lepszy sezon.

Boston Celtics (1-1) @ Charlotte Hornets (2-0), 1.00

Szerszenie są jedną z czterech drużyn w konferencji wschodniej bez porażki i jedną z dwóch (obok Cleveland), które mają dwie wygrane. Jak w lutym dalej będą w czubie, to zacznę ich brać na poważnie.

Memphis Grizzles (1-0) @ New York Knicks (0-1), 1.30

Mike Conley był głównym celem transferowym Knicks przed tym sezonem. Nie udało im się i w zamian mają Rose’a i Jenningsa. Dzisiaj zobaczymy czy mają czego żałować.

Orlando Magic (0-2) @ Cleveland Cavaliers (2-0), 1.30

Mistrzowie graj day to day, ale ich rywalem będzie zespół Orlando, który testuje, gdzie jest dno. James dalej nie chce odpoczywać a może on nie potrafi już gorzej grać?

Brooklyn Nets (1-1) @ Milwaukee Bucks (0-1), 2.00

Brooklyn miał walczyć o pobicie swojego poprzedniego rekordu „where 0-18 happens”, ale rozczarowali już w drugim meczu ;-) Dzisiaj w meczu dzień po dniu ich rywalem poobijane Kozły i Nets wcale nie stoją na straconej pozycji.

New Orleans Pelicans (0-2) @ San Antonio Spurs (2-0), 2.00

San Antonio są już starzy, słabi, nie ma Duncuna … a tymczasem walec znowu się rozpędza. Davis może rzuci 50pkt, ale czy któryś z jego kolegów przekroczy 10pkt?

Portland Trail Blazers (1-1) @ Denver Nuggets (1-0), 2.00

Po dwóch meczach z drużynami, które powinny być w czołówce w tym sezonie (Utah i LAC) ty, razem zespół z Oregonu powinien nieć trochę łatwiej, bo jedzie do Denver. Z drugiej strony Nuggets są jeszcze nie pokonani w tym sezonie ;-)

Minnesota Timberwolves (0-1) @ Sacramento Kings (1-1), 3.30

Młode Wilki rozpoczęły sezon od falstartu porażką w Memphis. Jak będzie dzisiaj? Z drugiej strony gra Cousins, który jest zadowolony z Joergera. Ciekaer jak długo?

 

Komentarze do wpisu: “Rozkład jazdy – 29/10/2016

    1. Mecz który zaczynał się o 2 naszego czasu według tego nowego zacznie się o 1 czyli chyba lepiej dla fanów NBA.

Comments are closed.