Rozkład jazdy – 28/10/2016

Mecz dnia: Cleveland Cavaliers (1-0) – Toronto Raptors (1-0) – godz. 1.00

Rewanż za ostatnie finały Konferencji Wschodniej? Większe znaczenie ten mecz będzie miał pewnie dla Raptors, którzy będą chcieli udowodnić, że są w stanie walczyć jak równy z równym z mistrzami NBA i mogą w jakiś sposób zagrozić och pozycji na Wchodzie.

Dla Cavs? Raczej kolejny mecz w tegorocznych rozgrywkach. Ich prawdziwy sezon rozpocznie się w kwietniu, wraz ze startem play offów.

Pozostałe spotkania:

Indiana Pacers (1-0) – Brooklyn Nets (0-1) – godz. 1.30

Nets w poprzednim meczu z Celtics odrobili niemal 20 punktów straty, zmuszając Brada Stevensa do powrócenia gry starterami. Ot, taki mały sukces Brooklynu, których może nie być za wiele w tym sezonie.

Orlando Magic (0-1) – Detroit Pistons (0-1) – godz. 1.30

Andre Drummond powinien dziś zagrać pomimo tego, że w meczu otwarcia dostał łokcie w głowę.

Phoenix Suns (0-1) – Oklahoma City Thunder (1-0) – godz. 2.00

Russellowi Westbrookowi zabrakło w poprzednim meczu z Sixers tylko jednej asysty, by zanotować pierwsze triple-double w sezonie. Jeśli dalej będzie grał na takim poziomie to będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do zgarnięcia nagrody MVP sezonu.

Charlotte Hornets (1-0) – Miami Heat (1-0) – godz. 2.00

Powtórka z pierwszej rundy play offów zeszłego sezonu. Nie co prawda Wade’a, ale jest za to dalej Hassan Whiteside, który w pierwszym meczu z Magic zanotował 18 oczek, 14 zbiórek i 4 bloki. Jego pojedynek z nowym centrem Hornets – Roy’em Hibbertem może być bardzo ciekawy.

Houston Rockets (0-1) – Dallas Mavericks (0-1) – godz. 2.30

Harrison Barnes jest 3/6 za trzy w tym sezonie, KD 1/3. Tak tylko piszę… ;)

Los Angeles Lakers (1-0) – Utah Jazz (0-1) – godz. 3.00

Jestem fanem :)

Golden State Warriors (0-1) – New Orleans Pelicans (0-1) – godz. 3.30

Anthony Davis jest tylko jednym z trzech graczy w historii, który zanotowali występ na poziomie minimum 45 punktów, 12 zbiórek, 4 bloków i 4 asyst. Pozostali dwaj to Shaquille O’Neal i Patrick Ewing.

Komentarze do wpisu: “Rozkład jazdy – 28/10/2016

  1. Przepraszam za syf, ale już kilka kropek wstawiłem w typach w Typerze i cały czas mi nie chce przyjąć, a tutaj weszło za pierwszym razem. Jakaś dobra dusza wrzuci moje typy w odpowiednie miejsce za mnie? Dziękuję.

Comments are closed.