Enbiej Insider: Cousins zadowolony z Joergera, Simmons nie chce opuścić całego sezonu

NBA: Memphis Grizzlies at Sacramento Kings

DeMarcus Cousins jest bardzo zadowolony, że po dość nieudanym okresie, w którym jego trenerem był George Karl, tym razem do Sacramento Kings trafił szkoleniowiec, z którym dobrze się dogaduje.

Joerger jest świetny. Myślę, że to co wniósł do drużyny było nam bardzo potrzebne. To bardziej pasuje do naszej tożsamości. Nie chcę narzekać na poprzednie sytuacje, ale w tym momencie drużyna znajduje się w dobrym miejscu.

[źródło: Jason Jones/Sacramento Bee]

Ben Simmons nie brał nawet pod uwagę opuszczenia całego sezonu po przejściu operacji na kontuzjowanej stopie.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Powrócę do gry wtedy, kiedy będę już na to gotowy. Nie mam żadnej wyznaczonej daty. Pracuję bardzo ciężko po to, by wrócić jak najszybciej. Jeśli będę mógł grać, na pewno będę grał.

[źródło: Nick Metallinos/ESPN]

Detroit Pistons zastanawiają się nad przenosinami do budowanej obecnie hali Little Caesars Arena w centrum miasta. Nowa arena jest budowana głównie z myślą o drużynie NHL Detroit Red Wings, natomiast Pistons mogliby do nich dołączyć już w następnym sezonie. Tłoki były w ostatnich pięciu sezonach w ostatniej szóstce ligi we frekwencji na meczach. Pistons rozgrywają swoje spotkania poza granicami Detroit w Palace of Auburn Hills.
[źródło: Vince Ellis/Detroit News]

Kevin Garnett dołączy w tym sezonie do zespołu programu „Inside the NBA” w telewizji TNT. Według wiadomości Adriana Wojnarowskiego może także zostać zatrudniony jako konsultant sztabu szkoleniowego Cleveland Cavaliers bądź Milwaukee Bucks, z którymi wciąż prowadzi rozmowy.
[źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]


Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *