Enbiej Insider – 9/08/2016

kevin durant klay thompson

Przecieki z terminarza

Pomimo tego, że nie ma jeszcze oficjalnej informacji o tym, jak rozłożony będzie terminarz NBA, to już teraz pojawiają się pierwsze przecieki na temat najciekawszych pojedynków. Cleveland Cavaliers spotkają się w Christmas Day z Golden State Warriors.

Jednym z najbardziej oczekiwanych meczów będzie powrót Kevina Duranta do Oklahoma City w barwach Golden State Warriors. Odbędzie się on dopiero 11. lutego. Na samym początku sezonu – 3. listopada – dojdzie jednak do pierwszego spotkania Warriors z Thunder i Russellem Westbrookiem w Oakland.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Emeka Okafor ma ochotę na powrót

Były 2. wybór draftu, Emeka Okafor ostatni raz grał w NBA w sezonie 2012/13, jednak uważa, że ma jeszcze szanse na powrót do najlepszej ligi świata. Według jego agenta, Okafor za około pół roku będzie w stanie powrócić do NBA, gdzie chciałby dostać angaż w jednej z drużyn walczących o mistrzostwo.

W swoim ostatnim sezonie w Washington Wizards, Okafor zdobywał średnio 9.7 punktu i 8.8 zbiórki, dodając także niezłą defensywę podkoszową i umiejętność blokowania rzutów. W lecie 2013 roku jego wygasający, prawie 15-milionowy kontrakt został wymieniony do Phoenix Suns za Marcina Gortata. Okafor nie zagrał od tamtego momentu żadnego spotkania.
[źródło: Jackie MacMullan/ESPN]


Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 9/08/2016

  1. Podobno Gheorghe Muresan również rozważa wieli powrót do NBA! Ponad 230-centymetrowy podkoszowy uważa, że w erze rozpowszechniającego się small ballu mógłby stanowić opozycję dla pseudo centrów i dewastować ich zarówno po atakowanej, jak i po bronionej stronie parkietu, gdzie swoim zasięgiem ramion nadrabiałby braki w przygotowaniu motorycznym. Potwierdzone info! ;) :)

  2. Karl Malone przyjmie oferte od GSW za minimum dla weterana

  3. To co zrobił George to mistrzostwo świata :) Świadczy tylko o tym, jak bardzo skoncentrowany jest na grze i uruchomiły mu się wszystkie zawodowe rutyny- takie moje zdanie.

Comments are closed.