Z ławki rezerwowych (2): Westbrook i Thunder, Blazers, Embiid, nagrody zawodników

Po raz kolejny w eterze. Ponownie z Pawłem Mockiem i Dominikiem Kędzierkawskim porozmawialiśmy o najważniejszych wydarzeniach ostatnich dwóch tygodni.

A było o czym rozmawiać i tym razem pod lupę wzięliśmy przedłużenie kontraktu Russella Westbrooka z Thunder, co to oznacza dla przyszłości zespołu z Oklahomy, a także zastanowiliśmy się również o kogo mogą powalczyć latem 2017.

Dalej o słowach Dwyane Wade’a, że Bulls są drużyną Jimmy’ego Butlera, o nowej umowie C.J. McColluma i Blazers, o przyszłości Embiida i Sixers, o nagrodach od zawodników dla zawodników i o tym kto zdobędzie złoto w kosza na Olipmipadzie i dlaczego Amerykanie.

Enjoy!

Rozpiska podcastu:

2:25 – Westbrook przedłuża umowę z Thunder

22:30 – Wade: Bulls to drużyna Butlera

26:10 – D-Wait w Heat, Lee w Spurs

31:00 – McCollum z nowym kontraktem od Blazers

41:00 – Embiid i Sixers

51:25- nagordy od zawodników dla zawodników

1:04:40 – Olimpiada w Rio

Komentarze do wpisu: “Z ławki rezerwowych (2): Westbrook i Thunder, Blazers, Embiid, nagrody zawodników

  1. Na końcu też powinna być nutka ;-) Fajnie, lepiej wyszło niż pierwszy. Ja tylko co do OKC, jakoś nie dowierzam że Gordon Hayward miał by się przenieść z Utah do OKC w tej chwili wszystko stoi tam pod znakiem zapytania, Oladipo na razie nie jest na jakimś hiper poziomie, ja zamiast Haywarda widziałbym tam kogoś takiego jak Ryan Anderson. Z Adamsem nie wiadomo jak tam dalej będzie jego akcje strasznie wzrosły więc niejedna ekipa będzie go chciała podkupić więc będzie drogi, a jeżeli Thunder faktycznie na poważnie myślą nad BG to prędzej widzę duet Kanter – BG i rezygnację z Adamsa.

  2. Poza wstepami przyjemnie się słucha :) jednak hejt na Hinkiego całkowicie zbędny. Szczególnie ze dzięki jego dziełu 76 mogą za rok dwa być top 3 konfy. Co do Blazers to przymus klubu który nie jest 1 opcja wolnych agentów. Ja transfer turnera odbieram jako dobry ruch. Ale już wyrowanenie crabba słaby. Mowiliscie że dawać komuś z ławki 70 mln w przypadku turnera a przeciez Crabbe będzie tyle zarabiał i z ławki wchodził :) a i koncepcja Haywarda czy nawet gallinariego jako wzmocnienie kiedy chwilę później jeden z was przyznaje ze obecnych nie są w stanie utrzymać – ktoś jest fanem okc albo abstrakcja się włączyła

Comments are closed.