Enbiej Insider – 29/05/2016

bryce-dejean-jones-ncaa-basketball-southern-iowa-state-850x560Nie żyje Bryce Dejean-Jones, 23-letni zawodnik New Orleans Pelicans. Około 3 w nocy z piątku na sobotę Dejean-Jones starał dostać się do mieszkania swojej dziewczyny, jednak pomylił piętra i nie mogąc dostać się do środka, wyważył drzwi.

Właściciel mieszkania myślał, że to włamywacz i po zapytaniu się kim jest nieproszony gość strzelił w jego stronę z broni palnej. Dejean-Jones został postrzelony w brzuch i wykrwawił się.

Obwodowy Pelikanów podpisał w lutym trzyletni kontrakt po dołączeniu do zespołu na zasadzie dwóch 10-dniowych kontraktów. W trakcie rozgrywek 2015/16 Dejean-Jones zdobywał średnio 5.6 punktu i 3.4 zbiórki w 14 meczach.

demar-derozanDeMar DeRozan uważa, że nie znajdzie w trakcie offseason lepszej szansy na wygrywanie, niż ma obecnie z Toronto Raptors.

„Myślę, że nie. Zawsze miałem na myśli Toronto… nie chcę tego teraz zmieniać.”

Tegoroczny All-Star po raz pierwszy w trakcie swojej kariery będzie wolnym agentem, jeśli odstąpi od opcji zawodnika w swoim kontrakcie. DeRozan według wielu raportów był łączony z Los Angeles Lakers. [źródło: Josh Lewenberg/TSN]

jason-kidd-nba-preseason-chicago-bulls-milwaukee-bucks-850x560Milwaukee Bucks pracują nad przedłużeniem kontraktu Jasona Kidda. Trener Kozłów poprowadził ich do play-offów w swoim pierwszym sezonie, jednak w ostatnich rozgrywkach Bucks nie spełnili oczekiwań po podpisaniu nowych kontraktów z Khrisem Middletonem i Gregiem Monroem.

Kidd opuścił kilka tygodni pracy w tym sezonie ze względu na operację biodra. Były zawodnik m.in. New Jersey Nets i Dallas Mavericks wchodzi obecnie w ostatni rok swojego kontraktu z Bucks. [źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]

justin zanikKozły zatrudnią także Justina Zanika jako następnego generalnego menedżera zespołu. Na razie to stanowisko zajmuje John Hammond, jednak już teraz zespół z Wisconsin namaścił jego następcę. Na razie nie wiadomo kiedy Hammond miałby odejść z Milwaukee.

W styczniu 2013 Hammond podpisał trzyletnie przedłużenie swojego kontraktu. Zanik pracował wcześniej jako agent zawodników i wypracował sobie silną reputację jako członek zarządu. [źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]


Właściciel Warriors Joe Lacob dobrze wie, dzięki komu sezon Warriors jeszcze trwa

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 29/05/2016

  1. Mam pytanie do szanownej redakcji: czy w następnych dniach będą kolejne podsumowania sezonu drużyn NBA?

  2. Mam pytanie do szanownej redakcji: czy w następnych dniach będą kolejne podsumowania sezonu drużyn NBA np. Nets albo Suns?

Comments are closed.