Wrzuta dnia : najlepsza noc w karierze Kemby Walkera

Ktoś, kto zdecydował się na wieczorną ucztę MLK Day z NBA nie żałował…zwłaszcza fan Charlotte Hornets (Lordam). Kemba Walker mocno osłodził wieczór sobie i fanom Szerszeni ustanawiając rekord organizacji z Północnej Karoliny i zdobywając 52 punkty!

Walker, w wygranym po dwóch dogrywkach (124-119) starciu z Utah Jazz, trafił 16 z 34 rzutów z gry oraz 14 z 15 rzutów osobistych.

Pytanie do fanów Szerszeni; do kogo należał wcześniejszy rekord punktowy w Charlotte?

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : najlepsza noc w karierze Kemby Walkera

  1. a oprócz tego miał o ile pamiętam 9 zbiórek i 8 asyst – monster :D gdyby trzasnął takie triple-double, wow. gość jest świetny tylko szkoda, ze tak nieregularny

  2. Mecz zacny zagrał, ale się Kemba pochamil trochę w pierwszej dogrywce, stał Lin niepilnowany pod koszem. A do kogo należał poprzedni rekord, nie wiem. Strzelam – Glen Rice.

  3. Świetny mecz Kemby, to nie podlega dyskusji jednak mam jedną łyżkę dziegciu dla niego. Mecz mógłby skończyć się już po pierwszej dogrywce gdyby zamiast forsować rzut, podał piłkę do niepilnowanego pod koszem przez nikogo w promieniu 2 metrów Lina.

  4. Bardzo lubię Kembę. Od czasów kiedy Iverson zakończył karierę to nie miałem ulubionego zawodnika, którego tak uwielbiałem jak AI3. Po czym do ligi wbił Kemba Walker i z miejsca stał się moim ulubieńcem :)

  5. Nie dawało mi spokoju pytanie o poprzedni rekord. Sprawdziłem i okazało sie, że intuicja nie zawiodła – Glen Rice 48 punktów.

Comments are closed.