Enbiej Insider – 8/08/2015

– Sytuacja Jamala Crawforda w Los Angeles Clippers jest ciągle dość niepewna. Wcześniej Clippers rozmawiali z Cleveland Cavaliers w sprawie jego wymiany, potem Crawford wspomniał także, że chciałby być tego lata wolnym agentem. Według niektórych źródeł nie pogardziłby on przejściem do drużyny LeBrona Jamesa.

– Powoli zaczynają pojawiać się pierwsze przecieki z przyszłorocznego terminarza NBA. Rewanż za tegoroczne Finały pomiędzy Cleveland Cavaliers a Golden State Warriors ma się odbyć w Boże Narodzenie w Oracle Arena. Drugim meczem podczas Christmas Day, o którym już wiemy jest spotkanie pomiędzy Miami Heat a New Orleans Pelicans (na Florydzie).

– Cały czas bardzo prawdopodobna jest wymiana z udziałem Mario Chalmersa. Heat nie chcą jednak wiele w zamian, chodzi raczej o zmniejszenie podatku od luksusu.

Jason Terry zgodził się w lipcu na propozycję Houston Rockets, jednak nie doszło do podpisania kontraktu. Teraz mistrz NBA z 2011 roku dostał także ofertę z New Orleans Pelicans i zastanawia się nad zmianą decyzji.

Stan Van Gundy powiedział, że Aron Baynes był ich priorytetem jeśli chodzi o wzmocnienie frontcourtu. „Zobaczyliśmy w nim twardo grającego gracza, który dobrze radzi sobie po obu stronach parkietu. Jest solidny na tablicach i potrafi także odnaleźć się w post, może wymieniać podania z ręki do ręki.”

Jonathan Holmes z uniwersytetu Texas podpisał częściowo gwarantowany kontrakt z Los Angeles Lakers. W lidze letniej reprezentował on barwy Boston Celtics, zliczając średnio 10 punktów i 5 zbiórek na mecz.

– Bez klubu cały czas pozostaje JaVale McGee. Faworytami do jego pozyskania są Dallas Mavericks i Los Angeles Lakers.

– NBA i związek sędziów (NBRA) podpisali nową umowę, która będzie obowiązywała do roku 2022.

Boston Celtics podpisali z Malcolmem Millerem kontrakt na obóz przygotowawczy. Będzie on rzecz jasna niegwarantowany. Swingman zagrał dla Celtów 7 spotkań w tegorocznej Summer League.

Kristaps Porzingis przejmie w New York Knicks numer „6” – ten sam, z którym grał w lidze hiszpańskiej.

– Na obóz treningowy San Antonio Spurs przyjedzie Keifer Sykes. Rozgrywający z uniwersytetu Wisconsin-Green Bay nie został wybrany w drafcie, a w lipcu grał w lidze letniej w zespole Cleveland Cavaliers.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 8/08/2015

  1. JC w Cavs mógłby zrobić wiele dobrego. Ławka Cavs była by jeszcze lepsza i dłuższa.
    Jeśli JR nie zostanie to Crawford świetnie by się wpasowal w zespół.
    Nie widzę rywali dla Cavs na wschodzie. A jeśli kontuzje ich ominą to finał 2016 będzie wyrównany i wcale nie zachód będzie faworytem.

Comments are closed.