Enbiej Insider – 7/08/2015

Darrell Arthur zgodził się na podpisanie dwuletniego kontraktu z Denver Nuggets. Umowa będzie posiadała opcję zawodnika po pierwszym roku. W ubiegłym sezonie Arthur był jednym z najlepszych obrońców Nuggets na boisku, legitymując się średnimi na poziomie 7 punktów i 3 zbiórek na mecz. Do Kolorado trafił w 2013 roku z Memphis w wymianie za Kostę Koufosa.

– Po tym, jak Phoenix Suns pozbyli się Marcusa Morrisa, by wyczyścić miejsce w salary-cap, także jego brat Markieff chciałby się przenieść do innego klubu. Według niektórych źródeł już nawet nie chce kontaktować się z zarządem ani zawodnikami Słońc.

Roy Hibbert powiedział, że jego przyszłość w Indianie Pacers nie wyglądała obiecująco. „Powiedzieli mi, że jeżeli wejdę w ostatni rok swojego kontraktu, to nie mogą mi zagwarantować dużej liczby minut na parkiecie. Szliśmy w zupełnie innym kierunku.”

Aaron Craft, który był członkiem składu Golden State Warriors w ostatnich dwóch ligach letnich, podpisał kontrakt na Węgrzech, w zespole Szolnoki Olaj.

– Chiny będą gospodarzem Mistrzostw Świata w koszykówce w 2019 roku. Ich przeciwnikami w wyścigu po mundial były Filipiny.