Enbiej Insider – 31/07/2015

Dwukrotny mistrz NBA z Los Angeles Lakers, Sasha Vujacić podpisał roczny kontrakt z New York Knicks. Zarobi on minimum dla weterana – 1,35 miliona dolarów. Ostatni raz grał on dla Los Angeles Clippers w sezonie 2013-14.

Golden State Warriors pozyskali Jasona Thompsona z Philadelphii 76ers. W drugą stronę poszedł pozyskany wcześniej z Boston Celtics Gerald Wallace oraz gotówka. Thompson dołączył wcześniej do Sixers razem z Nikiem Stauskasem i Carlem Landrym w drodze wymiany z Sacramento Kings.

Zawodnik Atlanty Hawks Mike Scott został wczoraj aresztowany po tym, jak w samochodzie jego znajomego (w którym Scott był pasażerem) znaleziono marihuanę i MDMA.

29. wybór ubiegłorocznego draftu Josh Huestis podpisał kontrakt z Oklahomą City Thunder. Grzmoty przez rok trzymały go w swojej drużynie D-League. Pierwsze dwa sezony umowy są gwarantowane. Thunder mają teraz 15 gwarantowanych kontraktów.

Brendan Haywood został oficjalnie zwolniony przez Portland Trail Blazers. Jego kontrakt został kilka dni temu pozyskany z Cleveland Cavaliers razem z Mike’iem Millerem.

Jordan Hill został podobno aresztowany za zbyt szybką jazdę. Jechał on 107 mil na godzinę (172 km/h). Zespół Indiana Pacers nie wystosował jeszcze żadnego oświadczenia.

Pau Gasol wystąpi jutro w meczu NBA Africa Game i powiedział kilka słów o „nowych” Chicago Bulls. „To nie ofensywa była naszym problemem. Mamy dużo talentu w ataku i myślę, że pod trenerem Hoibergiem będziemy jeszcze lepiej w nim funkcjonować.”

Dallas Mavericks zatrudnili Salaha Mejriego. Tunezyjski środkowy grał w ubiegłym sezonie w mistrzowskim składzie Realu Madryt. W 2012 roku był on członkiem reprezentacji Tunezji podczas IO w Londynie, a w 2011 został on wybrany MVP mistrzostw Afryki, które jego drużyna zakończyła ze złotym medalem.

Sacramento Kings zatrudnią Nancy Lieberman na stanowisko asystenta trenera. Jest ona byłą zawodniczką (wprowadzona do Hall of Fame w 1996 roku) oraz trenerką w WNBA i w D-League.

Glen Davis cały czas prowadzi rozmowy z Los Angeles Clippers, jednak żadna umowa nie jest jeszcze pewna.

Ricky Ledo został zwolniony przez New York Knicks. W ubiegłym sezonie dołączył do Knickerbockers w marcu i zagrał dla nich 12 spotkań.

Hedo Turkoglu rozegrał w NBA 997 spotkań i chciałby bardzo dobić do okrągłego tysiąca. Szansę może podobno dostać od Sacramento Kings, a więc od swojego byłego kolegi z drużyny, Vlade Divaca.

Philadelphia 76ers podpiszą kontrakt na obóz treningowy z 58. pickiem draftu 2015, J.P. Tokoto. Zawodnik jasno poinformował, że nie interesuje go gra za oceanem bądź w D-League.

Sergio Rodriguez powiedział, że nie chce odchodzić z Realu Madryt.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 31/07/2015

  1. Coś na temat eurobasketu. Rosja może być wyrzucona z turnieju. Nie chodzi o politykę a o jakieś zamieszanie we władzach federacji.

Comments are closed.