Enbiej Insider – 30/07/2015

Andre Miller podpisze kontrakt z Minnesotą Timberwolves. Będzie to roczna umowa za minimum dla weterana. Będzie to już ósma drużyna w bogatej karierze doświadczonego rozgrywającego.

Flip Saunders poinformował, że Kevin Garnett będzie w przyszłym sezonie zaczynał mecze w pierwszej piątce. „Jest naszym najlepszym silnym skrzydłowym. Nikt nie zbiera lepiej od niego, najlepiej też pomaga w obronie.”

Wesley Matthews miał ochotę, by podpisać nowy kontrakt z Portland Trail Blazers, jednak ci nie przedstawili mu żadnej oferty. „Wkurzyło mnie to. Okazali mi brak szacunku.” Matthews podpisał tego lata czteroletni kontrakt z Dallas Mavericks. Zarobi dzięki temu 70 milionów dolarów.

Pojutrze odbędzie się pierwszy w historii mecz NBA w Afryce, w którym wezmą udział m.in. Chris Paul i Luol Deng. Adam Silver zapowiedział, że liga będzie w przyszłości zastanawiała się nad przyjazdem na Czarny Ląd także w trakcie sezonu regularnego.

Jerry Colangelo uważa, że LeBron James skłania się ku dołączeniu do składu reprezentacji USA na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

Źródła bliskie organizacji Phoenix Suns potwierdzają, że zespół absolutnie nie jest zainteresowany pozbyciem się Erika Bledsoe’a. Podobna sprawa tyczy się DeMara DeRozana i Toronto Raptors.

Toronto Raptors zatrudnili Rexa Kalamiana, Andy’ego Greera i Jerry’ego Stackhouse’a do roli asystentów Dwane’a Caseya.

Sacramento Kings zwolnili Erica Morelanda. Jego kontrakt stałby się gwarantowany, gdyby Królowie zatrzymali go w klubie do soboty. Skrzydłowy prawdopodobnie wzbudzi zainteresowanie kilku klubów NBA.

Jarron Collins zostanie nowym asystentem Steve’a Kerra w Golden State Warriors. Do New Orleans Pelicans odszedł tego lata Alvin Gentry.

Robbie Hummel dołączy do włoskiej Olimpii Milano. Skrzydłowy ubiegły sezon zakończył będąc koszykarzem Minnesoty Timberwolves.

Trener Golden State Warriors, Steve Kerr przejdzie operację pleców.

Brazylijczyk Marcelinho Huertas wciąż szuka zatrudnienia w NBA. Jego agent podobno prowadzi negocjacje z kilkoma zespołami.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 30/07/2015

  1. Wiadomość o Andre super szkoda tylko że KG podpisał kontrakt na 8 baniek. Mógł się poświęcić dla swojej organizacji. Wigginsy i inne Townsy LaViny i Bennety będą miały się od kogo uczyć :)

Comments are closed.