Suns robią miejsce dla Aldridge’a, wymienili Morrisa, Bullocka i Grangera

Detroit_Pistons_logo.svgPhoenix Suns oddali do Detroit Pistons Marcusa Morrisa, Reggie’ego Bullocka i Danny’ego Grangera za wybór w drugiej rundzie draftu 2020. W ten sposób wyczyścili ponad 8mln ze swojego salary i pracują nad tym, żeby pozyskać LaMarcusa Aldridge’a bez konieczności oddawania nikogo w drugą stronę.

Żeby jednak udało się upchnąć nowe umowy Tysona Chandlera, Brandona Knighta i maksymalny kontrakt Aldridge’a, Suns wciąż muszą oddać P.J.’a Tuckera lub Markieffa Morrisa. Jeśli Aldridge podpisałby kontrakt z Suns, to któryś z dwójki Morris/Tucker może wziąć udział w sign-and-trade za Tysona Chandlera i wylądować w Mavericks.

Pistons mają już zamknięty skład na przyszły sezon (16 graczy, prawdopodobnie zwolnią Grangera). Stan Van Gundy zrobił to co chciał i za bezcen wzmocnił rotację na skrzydłach oraz dodał back up dla Kentaviousa Caldwella-Pope’a w postaci Bullocka.

Czekamy na rozwój wydarzeń w Arizonie i Michigan.

Komentarze do wpisu: “Suns robią miejsce dla Aldridge’a, wymienili Morrisa, Bullocka i Grangera

 1. Gdyby ktoś powiedział po tradzie Dragica, że Suns będą mogli zaliczyć taki offseason to chyba wszyscy by się puknęli

 2. Detroit, Bucks, NOP, Warriors idzie nowe Panowie, idzie nowe ;>

  1. A kogo istotnego podpisało Detroit? Bo póki co stracili kluczowego podkoszowego.

  2. Ersan Ilyasova (Bucks po transferze) , Stanley Johnson (#8 draftu), Aaron Baynes (Spurs, 20 mln / 3 lata). Dodaj dwóch nowych rolesów jak Morris i Bullock i przy Meeksie mamy fajną rotację na top8 Wschodu.

   Jennings/Jackson
   Caldwell-Pope/Meeks
   Johnson/Morris/Bullock
   Ilyasova/Tolliver
   Drummond/Baynes

  3. Mamy drugi dzień FA, a tu takie kwiatki. Od lat nie byłem tak podkręcony NBA, czuję się prawie jak w latach największej podjarki (druga połowa lat dziewięćdziesiątych i przełom wieków), tylko że wtedy info łapało się z telegazety i Magic Basketball, a teraz mamy wszystko podane jak na tacy, za co dzięki Redakcji, :)

  4. Wojtku, jak widzisz tych dwóch PG razem ?? W moim odczuciu, będzie w okolicy ASG, wymiana. Mam na mysli zapędy Jacksona na jakiś maksymalny kontrakt, co nie dziwi, patrząc co sie teraz podpisuje i z kim. Brandon jest lepszym koszykarzem. Zaczyna u niego głowa pracować, jeszcze nie na 100%, ale miniony sezon pokazał, że ma zapedy na b.dobrą jedynkę. Pozbył bym się Jacksona, bo chemia pęknie w szatni.

  5. Zależy od rehabilitacji Brandona @Marku. Na razie Reggie będzie #1 i wokół niego zbudują szybciej poruszającą się drużynę.

  6. @Woy,
   to są wszystko rollsi, a nie gracze zmieniający oblicze drużyny.

  7. Schemat jest bliźniaczo podobny do Orlando Magic.
   Gwiazdą ma być center i rozgrywający (Nelson, Alston). Reszta to właśnie rollsi , którzy się uzupełniają.
   Van Gundy dostał dwóch graczy, którzy poprawią obronę i to wydaje się, że mocno.
   Skoku na wolnych agentów niewielu przepowiadało. Cierpliwości i spokoju oraz wdrożenia się nowych graczy – tego można im życzyć na dziś.

 3. Markieff smuteczek :-(
  Szkoda Grangera. Za sprawą jednej kontuzji z franchise playera został mięsem transferowym.

 4. Czy ktoś ma może rozeznanie co to za gracze poszli do Pistons? Coś z nich w ogóle będzie? NIe jestem zadowolony z tego składu, coś mi się wydaje że kolejny słaby sezon się szykuje.

Comments are closed.