Air Jordan XX „Stealth”

Jedni je kochają, inni nienawidzą – nie zależnie od waszego stanowiska Air Jordan XX wracają. Jest to powrót z nutką nostalgii, ponieważ w tym roku „dwudziestki” obchodzą swoje dziesiąte urodziny.

Air Jordan XX wraca w oryginalnej kolorystyce „Stealth” – mamy czarną lakierowaną skórę na cholewce, czerwoną wyściółkę, rzep na kostce, szarą podeszwę i charakterystyczny pasek oplatający śródstopie. Na tym pasku umieszczono grafikę, która trochę różni się od oryginalnej – zamiast czarnej grafiki na czarnym pasku, użyto brązowej grafiki żeby była bardziej widoczna. Moim zdaniem jest to dobre zagranie, ponieważ dla mnie to jest najlepsza część modelu.

Czy kupię XX w tej kolorystce ? Raczej nie – nigdy nie byłem fanem modelu i cena wynosząca 220 dolarów za parę również nie zachęca, ale jeśli ktoś lubi XX to będą one dostępne w tej kolorystyce w przyszłą sobotę 14 marca.

air-jordan-xx-20-stealth-official-01 air-jordan-xx-20-stealth-official-02 air-jordan-xx-20-stealth-official-03 air-jordan-xx-20-stealth-official-04 air-jordan-xx-20-stealth-official-05 air-jordan-xx-20-stealth-official-06 air-jordan-xx-20-stealth-official-07 air-jordan-xx-20-stealth-official-08 air-jordan-xx-20-stealth-official-09

1 Odpowiedź

  1. znafffca pisze:

    zdecydowanie najlepsze modele to buciki z serii X-XIII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *