Enbiej Insider – 8/03/2015

Kevin Love, mimo rzucania ponad 8 rzutów zza łuku na mecz, nie zgadza się ze stwierdzeniem, że jest on stretch-four. „Słyszę ludzi, którzy to o mnie mówią, ale ja nie jestem stretch-four. Jestem zawodnikiem grającym tyłem do kosza, który potrafi także rzucać. Teraz robię to, co powinienem. Realizuję swoją rolę w zespole, robię to, o co mnie proszą.”

– Według sheridanhoops.com, Marc Gasol całkowicie odrzucił już możliwość przenosin do New York Knicks w lecie 2015 roku. Chodzi głównie o finansowe aspekty koszykarskiego życia.

Milwaukee Bucks wycofali wczoraj numer „10” należący w dziewięciu sezonach do Bobby’ego Dandridge’a.

Rajon Rondo powiedział, że nie zrezygnował z chęci ponownego podpisania kontraktu z Dallas Mavericks.

Milwaukee Bucks rozłożą sobie spłacanie kontraktu Larry’ego Sandersa. W ten sposób, będą płacić po 1.9 milionów dolarów przez następne 7 lat.

Los Angeles Clippers zastanawiają się nad podpisaniem kontraktu z Andre Emmettem. Emmett jest głównym kandydatem do nagrody MVP sezonu w D-League.

Philadelphia 76ers zatrudnili Glenna Robinsona III, po tym jak został on zwolniony z Minnesoty Timberwolves.

Dallas Mavericks odesłali Dwighta Powella do D-League.

KONTUZJE:

Dwight Howard powoli powraca do lekkich treningów na parkiecie, jednak do jego powrotu po kontuzji jest jeszcze wciąż daleko.

Nick Young może opuścić 1-3 tygodni z powodu kontuzji kolana.

Nikola Vucević (kostka) nie zagra dziś przeciwko Celtics.

Devin Harris (dłoń) może nie wystąpić dziś w meczu z Lakers.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *