Knicks i Pacers rozważają wymianę? Smith za Copelanda?

Indiana Pacers i New York Knicks rozmawiają na temat potencjalnej wymiany, w której mieliby brać udział J.R. Smith i Chris Copeland. Taką informację podał pracujący w New York Post’s Marc Berman.

Knicks chcą jak najbardziej wyczyścić swoje salary cap przed latem 2015 roku, kiedy to na rynku wolnych agentów będzie dostępnych klika „łakomych kąsków”. Według najnowszych doniesień ich celem numer jeden ma być pozyskanie Marca Gasola.

Bardzo w tym miałoby pomóc wytransferowanie J.R. Smitha, który w sezonie 2015/16 ma zarobić 6,4 miliona dolarów.

Chris Copeland już kiedyś grał w Nowym Jorku, ale w 2013 roku zostawił Knicks dla Pacers podpisując dwuletni kontrakt wart 6 milionów dolarów. Teraz jego wygasająca umowa może być bardzo atrakcyjna, nie tylko dla Knicks, dlatego wątpliwe by do wymiany doszło już teraz. Wszystko wskazuje na to, że kluby z ruchami kadrowymi poczekają do 15 grudnia, kiedy to picki draftu 2014 i podpisani wolni agenci będą dostępni na rynku.

Komentarze do wpisu: “Knicks i Pacers rozważają wymianę? Smith za Copelanda?

  1. W sumie jeśli J. R. tam odejdzie to będzie następca-idiota za Lancelota.

  2. Moze po takim transferze larry bird wreszcie.zadecyduje.zeby na maxa tankowac w tym roku bo obecnie.to chyba.nawet na po nie maja szans

  3. Gasol do NYK sie nie spieszy… bo i po co :) duza kase dostanie w innych zespołąch, a w NYK szans na pierscien i tak nie ma

Comments are closed.