Isaiah Thomas przeszedł operację nadgarstka

Phoenix Suns podali wczoraj, że ich nowy nabytek – Isaiah Thomas – przeszedł udaną artroskopię lewego nadgarstka.

Zabieg został przeprowadzony przez Dr. Michelle’a Carlsona w Nowym Jorku. Najistotniejsze dla fanów Thomasa i Suns jest to, że gracz ma być w pełni gotowy do udziału w obozie treningowym przed sezonem.

Thomas trafił do Phoenix w połowie lipca w ramach sign&trade z Sacramento Kings. Jego pozyskanie było o tyle zaskakujące, że dotychczas w drużynie Hornacka prym wiódł duet rozgrywających Dragic – Bledsoe.

Pozycja pierwszego wydaje się być wciąż niepodważalna (choć pojawiło się kilka zapytań o możliwość wymiany). Drugi jednak nadal nie podpisał nowej umowy i wydaje się, że Thomas jest swoistą polisą ubezpieczeniową.

Osobiście zastanawiam się, czy Suns nie liczyli/liczą na sign&trade Bledsoe, ale sami się zaskoczyli brakiem chętnych.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

3 komentarze

  1. raf pisze:

    Moze to bedzie kontrowersyjne ale w przypadku podpisania oferty kwalifikacyjnej przez Bledsoe przestalbym nim grac.Odejdzie w przyszlym sezonie wiec dalbym szanse na rozwoj Thomasa a Erickowi zrobil na zlosc.Przesiedzialby chlopak caly sezon na lawce, a jako GM zasmialbym mu sie w twarz pod koniec sezonu.Wiem,sadysta ze mnie.

  2. raf pisze:

    Mam na mysli 0 minut przez caly sezon….xd

  3. Damian pisze:

    Jeśli faktycznie podpisał by ofertę kwalifikacyjną to sporo będzie zleżało od postawy suns, jeśli będą walczyć o PO to nie odważą się na taki ruch, ale jeśli słabo zaczną sezon to mogą Erica udupić, bo na jego podpis za rok ni będą mieć szans

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *