Nadchodzące kolorystyki Nike KD VII

Wiem że w tym tygodniu sporo piszę o KD VII, ale jest to jedna z największych premier roku. Obiecuję że będzie to ostatni wpis dotyczący KD VII – przynajmniej na kilka dni odpuszczę ten temat i zajmę się innymi premierami. Przy okazji premiery KD VII, Nike wrzuciło zdjęcia pierwszych pięciu kolorystyk oraz załączyli daty wydania.

Pierwsza kolorystyka została nazwana „USA” – ta kolorystyka nie wymaga wyjaśnienia. Kolory zainspirowane amerykańską flagą – pewnie w nich Durant będzie grał w trakcie tegorocznych Mistrzostw Świata w Koszykówce. Buty są już dostępne na nike.com za $150.

usa-kd-7kd-7-usa-independence-day

Następna kolorystyka została zatytułowana „35 000 deegres” i jest to ta sama, którą mogliście zobaczyć na zdjęciach z premiery. Kolorystycznie buty bardzo przypominają kolorystykę „DMV”. Inspiracją stojącą za tą kolorystyką jest błyskawica – temperatura błyskawicy wynosi właśnie 35 tysięcy stopni Fahrenheita. Premiera będzie miała miejsce 12 lipca – cena jak wszystkie KD VII wynosi $150.

35k-degrees-kd-7 kd-7-35-k-degrees

Następna kolorystyka została zatytułowana „Global Game” i została ona zaprojektowana specjalnie na World Basketball Festival in the Windy City of Chicago organizowany przez Nike i Jordan Brand odbywający się pomiędzy 13 a 17 sierpnia. Cały but jest czerwony poza melanżowym brandingiem. Na tą kolorystykę trzeba będzie chwilę poczekać – będzie dostępna dopiero 2 sierpnia za standardowe $150

global-game-kd-71

kd-7-global-gameKolejna kolorystyka została zatytułowana „Calm Before The Storm” i również nawiązuje do tego marketingowego wymysłu że Kevin jest jak piorun – „Calm Before The Storm” ma symbolizować tego cichego i spokojnego Duranta przed meczem, zanim burza się rozpęta i KD zdobędzie 40 lub więcej punktów.  Buty będą dostępne 16 sierpnia za $150.

calm-before-the-storm-kd-7 kd-7-calm-before-the-stormOstatnia kolorystyka została zainspirowana ksywką oraz kontem Duranta w aplikacji Instagram – „Easy Money”. Zanim był Slim Reaper i inne był Easy Money – ma to symbolizować z jaką łatwością KD umieszcza piłkę w koszu i dzięki temu zgarnia „łatwą kasę” z kontraktu. Te buty kolorystycznie bardzo mi przypominają stroje drużyny NFL  Miami Dolphins oraz jedną z kolorystyk LeBron X „Miami Dolphins”. Ta kolorystyka będzie dostępna 9 sierpnia za $150.

easy-money-kd-7 kd-7-easy-money

Osobiście najbardziej podobają mi się kolorystyka „Global Game” – mam słabość do czerwonych butów. na drugim miejscu ex aequo jest „USA” i „Easy Money” – idealne buty na lato. Zdecydowanie najgorzej wygląda „35 000 Deegres”. A co wy myślicie ? Która kolorystyka jest waszym zdaniem najlepsza ?

 

 

Komentarze do wpisu: “Nadchodzące kolorystyki Nike KD VII

  1. Cholera ładne to… Czerwone najładniejsze choć na polskich ulicach źle się kojarzą (dresiarstwo…) pamiętam jednak jaką furrorę zrobił Pippen w All-Star game gdy odszedł Jordan.

Comments are closed.