Nike Kobe 9 Elite „Michael Jackson”

Nike Kobe 9 Elite w momencie premiery spowodowały bardzo duże zainteresowanie – cholewka z Flyknit, mapa termalna stopy jako wzór trakcyjny oraz bardzo wysoki krój wzbudziły spore zaciekawienie ze strony koszykarskiego świata. Jednak, tak naprawdę wszyscy czekali na wersję Low. Czekaliśmy dosyć długo, aż kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Kobe 9 Elite Low, będą dostępne, ale w bardzo niskiej ilości oraz będzie się je tylko dało kupić w sklepie Nike w Mediolanie. Musieliśmy się obejść smakiem. Ostatnio jednak pojawiła się informacja, że Kobe 9 Elite Low wreszcie będą dostępne dla szerokiej publiki. I w ten sposób dochodzimy do bohatera dzisiejszego wpisu – Kobe 9 Elite Low “Michael Jackson”.

Po tytule można się domyślić, że kolorystyka jest zainspirowana tym drugim MJ (dla mnie Jordan zawsze będzie pierwszy). Purpurowa cholewka jest zainspirowana koszulami Michaela. Bardzo podoba mi się podeszwa – pod przezroczystą podeszwą umieszczono grafikę przedstawiającą powierzchnie księżyca.

Jak na razie nie znamy ceny, ale wiemy że buty będą dostępne 12 lipca.

nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-2 nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-3 nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-5 nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-4 nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-6 nike-kobe-9-elite-low-michael-jackson-1

Komentarze do wpisu: “Nike Kobe 9 Elite „Michael Jackson”

Comments are closed.