Macklemore x Air Jordan Melo M10 “Northwest King Salmon”

Najpierw był Justin Timberlake, potem Drake, a teraz Macklemore został kolejnym artystą, który otrzymał możliwość zaprojektowania własnej kolorystyki. Macklemore zdecydował się na model Melo M10. Kolorystyka została nazwana “Northwest King Salmon” i jak się można domyślić inspiracja pochodzi od gatunku łososia, który według polskiej Wikipedii nazywa się czawycza.

Wykorzystano tylko jeden kolor – różowy (albo łososiowy) – odcienie zmieniają się zależnie od materiału. Szczerze mówiąc to nie do końca podoba mi się ta kolorystyka – fajnie wygląda zamsz na cholewce, ale nie podchodzi mi ten różowy midsole. Poza tym zdjęcia zostały zrobione pewnie iPhon’em więc prawdopodobnie kolory są przekłamane. Ciekawe czy trafią do sprzedaży, czy podobnie jak kolorystyki JT i Drake’a będą ekskluzywne dla artysty ?

macklemore-jordan-melo-m-10-river-salmon-02-570x425 macklemore-jordan-melo-m-10-river-salmon-01-570x570

Komentarze do wpisu: “Macklemore x Air Jordan Melo M10 “Northwest King Salmon”

 1. Bo nie tylko hetero graja w kosza :-)
  chociaż… wydaje mi sie że to bardzo mały rozmiar.
  To chyba jednak buty dla dziewczyn.

  1. Nie do końca – na jakimś koncercie Macklemore biegał w nich po scenie

 2. Facet ma 182cm wzrostu. Buty najprawdopodobniej moga byc pomiedzy 42-44.
  Przy wysokim bucie i tej kolorystyce daje wizualnie niewielki rozmiar.

  1. ja raczej po kciuku patrzę (lub obrączce, dziurkach do sznurówek. Ogólnie całościowo wyglądają na małe (jakieś 39 może)

  2. Rzeczywiście jakiś taki babski. To na pewno nie buty, by pograć w basket w środku getta ;)

 3. i ponieważnie ma chatu to dodam…
  Juhuu! Dzisiejszy mecz mamy o 19 :-)

  1. Woy pewnie już sadzi tekst w którym masakruje Hinricha za jego fatalne rzuty i straty, ale prawda jest taka, że Wall grający na skuteczności poniżej 40% to głównie jego zasługa. Byki mają problem, nie powiem, że główny to Boozer pod koszem.

  1. posłuchaj sobie jego pierwszej płyty cwaniaczku

 4. Finley on w ataku do ligi francuskiej by się nie nadał , ma problem z minięciem i rzutem z czystej pozycji, a tempo ma o jakieś 30% niższe od rywali . (BTW. o PLK napisałem na naszym profilu facebookowym). Mam nadzieję, że to ostatni sezon Kerka Hajnricha w Chicago (jako zawodnika).
  BTW. mam satysfakcję, bo nie wróżyłem z fusów widząc przewagi Wizards i stawiając na ich wygraną.

  Bulls z Augustinem na parkiecie +9
  Bulls z Hinrichem na parkiecie -6

  1. Jak nie będzie chciał dużych pieniędzy to nie mam nic przeciwko, by poszedł do Mavs. Mógłby być zmiennikiem Calderona, bo w defensywie wciąż daje sporo. Ofensywa niestety już tragiczna, dzisiaj był wyjątkowo słaby mając piłkę w rękach…

 5. Macklemore to największy lamus w hip hopie. „One Love”, pffff, nie powiem co sądzę o tym gościu, bo bym dostał bana. Przez niego Kendrick został OKRADZIONY na Grammy 2014. Drake i Macklemore to reprezentanci frajerni, niegodni splunięcia.

  1. Zgadzam się co do Drake – ale posłuchaj sobie pierwszej płyty Macklemore i zmienisz zdanie. Zanim stworzył to mainstream’owe gówno to miał kilka niezłych kawałków

Comments are closed.