Mortal Kombat Draft- pierwszy półfinalista, drugi ćwierćfinał

Pierwszy ćwierćfinał Mortal Kombat Draft za nami, zwycięzcą jest..

subzerosonyawynik.bmp

Początek emocji za nami a już dzisiaj startuje drugi ćwierćfinał. Tym razem do walki o honor, sławę, pieniądze i kobiety staną Scorpion i Jax. Który z nich dostanie przepustkę do półfinału zależy wyłącznie od was.

Scorpion

PG Derrick Rose najmłodszy MVP w historii, którego floatery mogła zatrzymać wyłącznie kontuzja. Jeden z najbardziej elektryzujących point guardów XXI wieku, który w najlepszym sezonie notował średnio 25 punktów i prawie 8 asyst. Dobry obrońca, szybki na nogach i nieustępliwy. Lider Byków, ale bez większych sukcesów drużynowych. Czy twarz Adidasa będzie w stanie poprowadzić Scorpiona do półfinału?

SG Nick Young
– Pewności siebie nikt mu nie może odmówić. Mister „na tę chwilę jestem najlepszym obrońcą ligi” w swoim najlepszym roku zdobywał ponad 17 punktów na mecz w barwach Wizards gdzie wraz z Andrey Blatchem i Javalem McGee tworzył najmniej efektywny tercet ligi.

SF Lebron James– Król James to najlepszy zawodnik, który trafił do ligi w XXI wieku. Może grać na wszystkich pozycjach od 1 do 4. Dwukrotny mistrz NBA z Miami, czterokrotny MVP i dziewięciokrotny All-Star. Generuje hejterów szybciej niż sukces, zawodnik kompletny zarówno w ataku jak i obronie. Ciężko powiedzieć kiedy zaczął się jego prime, od kilku lat gra na poziomie niedostępny dla innych zawodników w lidze.

PF Steve Novak– tytan defensywy, najlepszy zbierający ligi od czasów Rodmana i mistrz ostatniego podania- to nie on. Steve to najbardziej Strech Four w historii ligi, najchętniej w ogóle nie wchodziłby w pomalowane i tylko rzucał za 3 co zresztą wychodzi mu bardzo dobrze.

C Roy Hibbert– Doskonały obrońca, który umie postraszyć hakiem. Większy od kontraktu Bryanta ale zwinny jak kuna leśna. Nie potrzebuje błyszczeć w blasku fleszy, zadowala się byciem 3 opcją drużyny. W hufcu Scorpiona będzie pełnił rolę zastępowego odpowiadając za większość zbiórek.

JAX

PG Brandon Roy– jeden z legendarnych pacjentów szpitala w Oregonie, którego penetracje posłużyła za inspiracje „50 twarzy Greya”. W swoich najlepszych sezonach umiał zdobywać średnio 22,6p (08/09); 5,8 a (07/08); 4,7r (08/09 i07-08). Trzykrotny All-Star, który w swoim prime był jednym z najlepszych rzucających obrońców ligi. Z braku alternatywy na tę pozycję to on musi odpowiadać za rozegranie Jaxa.

SG JJ Redick-
strzelba, która poza zdobyczami punktowymi niczym więcej się nie wyróżnia. Świetnie egzekwuje rzuty wolne, ale jako starter może być poważnym osłabieniem Jaxa.

SG Arron Afflalo-strzelba o której można napisać w zasadzie to samo co o Redicku, choć od czasu do czasu zdarzy mu się również zaliczyć asystę czy zebrać piłkę. Świetnie egzekwuje wolne

PF Jarred Jeffries-
Lepiej żeby JAX był mortalową wersją trenera Hornacka, bo Jeffries to nie jest najpewniejszy punkt tego zespołu. zadziorny obrońca i tyle.

C Chris Kaman– W swoim najlepszym sezonie dane mu było wystąpić w meczu gwiazd. Zdobywał wówczas 18,5p oraz zbierał prawie 10 piłek. Niezły na półdystansie i soft w obronie. Gwiazda słabych drużyn, która powinna idealnie pasować do teamu Jaxa.

Bukmacherzy faworyta upatrują w drużynie Scorpiona, ale Jax wierzy w swoich chłopców i postawił gruby plik banknotów na to, że jednak jego team znajdzie się w kolejnej fazie.

Głosowanie czas zacząć!
Hej

Komentarze do wpisu: “Mortal Kombat Draft- pierwszy półfinalista, drugi ćwierćfinał

  1. Derricka,LeBrona i Roya na trzech głównych pozycjach mieć to jakby w realu walczyć o tytuł.LBJ spokojnie pokryje Czwórki.

  2. Qcin, bardzo Cię proszę, sprawdzaj na przyszłośc jak nie jesteś pewien. LeBron jest 9-krotnym All-Starem :) Tak, oficjalna historia na nba.com się myli :) Lebron nie był All-starem tylko w swoim pierwszym sezonie.
    Co do pojedynku – to jakiś żart? Każdy match-up jest przegrany przez jaxa, ciężko stworzyć tak beznadziejny team.

  3. I to jest właśnie team, o którym można powiedzieć, że wyróżnia się ponad inne – Jax.

    Żartuję oczywiście, głos dla Scorpionów.

  4. Jaki fajny,koszykarski wynik wyszedł u subzero,115-81. W realu mogło być podobnie. Ciekawe,czy skorpion nie ustanowi rekordu najwyższego zwycięstwa na długie miesiące?

  5. po nowym roku, na razie jestem out- grypa żołądkowa i popsuta ładowarka z lapka;)

Comments are closed.