Wrzuta dnia: czwarta kwarta Bennetta

Podczas trzech kwart sprzed meczu przeciwko Orlando Magic, Anthony Bennett czyli Kanadyjczyk wybrany z 1 numerem ostatniego draftu zanotował 2 celne rzuty na 12 wykonywanych prób. W czwartej kwarcie meczu z Magikami, podkoszowy Cavs przeszedł jednak małą metamorfozę, zaliczając 14 oczek w ostatnich 12 minutach meczu. Dzięki niemu Cavs odnieśli wygraną 110-105.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

7 komentarzy

 1. adsdas pisze:

  Przecież on w całym meczu oddał 11 rzutów, to jak mógł w 3 kwartach mieć 12? :)

 2. gratek pisze:

  Nie odnosicie wrażenia, że chłopak ma sporą nadwagę, a jego ruchy są bardzo powolne?

  • Harpoon pisze:

   Dokładnie. A zobacz jak po akcjach wzdycha, jakby mu tchu brakowało …

  • Yhy pisze:

   Bo przecież ma lekką nadwagę, jak od dopiero co wrocił do grania bo przez wakacje przechodził rehabilitacje i nie mógł normalnie trenować. Zrzuci ten balast z biegiem czasu.

  • melo15 pisze:

   On zawsze był „mocno” zbudowany, wystarczy popatrzeć na zdjęcia z uniwerku. Ważne żeby był skuteczny a nie musi poruszać się jak baletnica ;)

 3. Wojtek pisze:

  Mocno zbudowany to jest Cousin, on jest po prostu zaniedbany. Jak się za niego porządnie wezmą, to zrzuci ten balast, chyba, że chce być Baby Shaqiem :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *