Eric Boateng i Darius Johnson-Odom na obozie Lakers

Center Eric Boateng i obrońca Darius Johnson-Odom dołączą do obozu przygotowawczego Los Angeles Lakers.

Boateng to środkowy z Uniwersytetu w Arizonie, który ostatnie trzy lata spędził w drużynach Idaho Stampede i Austin Toros w NBA D-League. W swoim CV ma również występy w lidze greckiej w barwach Peristeri, a także w lidze niemieckiej, jako gracz New Yorker Phantoms Braunschweig.

Natomiast Johnson-Odom to 55. wybór draftu z 2012 roku, wtedy to został wybrany przez Dallas Mavericks, ale od razu został wytransferowany właśnie do Lakers. Rozegrał 13 spotkań w barwach Los Angeles D-Fenders w NBA D-League, w których to średnio notował 21 punktów, 5,2 zbiórki oraz 5,2 asyst na mecz. Po tym jak w styczniu został zwolniony przez „Jeziorowców” trafił do ligi rosyjskiej, gdzie grał w BC Spartak Saint Petersburg.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

3 komentarze

  1. Woy pisze:

    na obozie pojawi się również Dan Gadzurić, ex center Bucks i Warriors.

  2. Damian Suchan pisze:

    To wszystko jednak nadal mało przekonywujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *