Scottie Pippen pozwany na 4 miliony

pippen_640_360_s_c1_center_top_0_0

Legenda Chicago Bulls –  Scottie Pippen został pozwany na kwotę w wysokości 4 milionów dolarów za pobicie, które miało miejsce około miesiąc temu w Kalifornii. Ofiara trafiła wtedy do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

Camran Shafighi, bo tak nazywa się fan, który chciał zdjęcie i rzekomo robił to w niezbyt stosowny sposób, złożył pozew do sądu i teraz domaga się odszkodowania. Jak twierdzi, najnormalniej poprosił koszykarza o zdjęcie dla 12-letniej córki swojej dziewczyny.

Nikt tak na prawdę nie wie dlaczego Scottie tak agresywnie zareagował, ale musiał być tego jakiś konkretny powód. Mówi się, że mężczyzna był pijany i pod wpływem narkotyków. Miał być nachalny i przeszkadzać Pippenowi w obiedzie w restauracji z rodziną. Normalnych fanów się tak nie traktuje.

Zawodnik następnego dnia po zaatakowaniu swojego fana zgłosił się na posterunek policji w Malibu i złożył zeznania. Nie został aresztowany, ale jak widać sprawa się nie zakończyła.

47 letni Pippen zdobył w swojej karierze 6 tytułów mistrzowskich z Michaelem Jordanem. W 1996 roku został wybrany do listy 50 najlepszych zawodników w historii NBA. Od 2010 roku jest członkiem Basketball Hall of Fame.

Komentarze do wpisu: “Scottie Pippen pozwany na 4 miliony

 1. Co za posrany kraj, gdzie już facet facetowi nie może w mordę dać -_-’

 2. A co to portal plotkarski z takimi newsami to na pudelka.

 3. @gratek
  No raczej, że posrany. Ja spokojnie spuszczam wpierdziel gościom i nie patrze czy mają 18 lat czy 50 i nigdy na psach nie byłem. Polska to jest to a nie USA gdzie Policja co 10 metrów.

  @robert
  Też mnie to dziwi, że taki silny gość a ledwo go pobił. Ja dwa żebra gościowi złamałem bo powiedział do mojej laski „Siemka mała” a drugi go bronił, to mu przyjaciel kufel na twarzy rozbił i bach 7 szwów i nawet na komendzie nie byliśmy a tam… raz dał w ryja gnojowi i już 4 miliony… żal.

  Jak byłem w ogólniaku to złamałem szczękę kolesiowi z młodszej klasy bo mi do brata powiedział, „Wypi****laj z boiska ch*ju”… a tam… no masakra w USA – i zamiast 4 miliony, to zawiesili mnie w prawach ucznia na tydzień i miałem zachowanie bardzo dobre a nie wzorowe… lol.

  1. ty weź dzieciak jak zmienisz sobie pampersa to jebnij parę nowych historii. Może ktoś Cię tu zauważy i kupi scenę do „trudnych spraw”.

 4. Scottie – mój idol. Najbardziej uniwersalny grajek w historii obok „Magica” i James’a. Nie wiem co zrobil ale staję po jego stronie :)

 5. Kuźwa czytam wasze komentarze i jakbym się w Afryce znalazł- to dla was normalne, że jeden drugiemu wpieprzył? Takie rzeczy to w podstawówce uchodzą, a nie wśród dorosłych zdawałoby się ludzi. Nic dziwnego, że potem wszyscy na policję pomstują- skoro prawie sami tacy debile tu mieszkają.

 6. Panowie, zamykam dodawanie kometarzy w tym wątku i kasuję ostatni wpis @Zuy’a

Comments are closed.