MWP trafi do Knicks?

Jeśli potwierdzą się ostatnie doniesienia portali amerykańskich, to zaraz po tym jak L.A. Lakers użyją amnestii na Metta World Peace’ie, skrzydłowy trafi do New York Knicks. 33-letni Ron Ron miałby z wielką chęcią wzmocnić rotację osiłków trenera Mike’a Woodsona. Przypomnijmy, że MWP miałby za kolejny sezon w Lakers – po wyborze opcji gracza – zarobić 7.7 mln USD.

Najlepsze lata swojej kariery, MWP notował właśnie na Wschodzie i regularnie występując wśród Pacers, mając za partnera Jermaine’a O’Neala. W tym samym czasie miał on okazję nawet gościć w All Star Game. W tym samym roku, 2004, dawny Ron Artest zdobył nagrodę Najlepszego Defensora NBA.

W 2006 roku, były gracz Bulls (wybrany w drafcie z 16-tką w ’99) i Pacers, przeniósł się na Zachodnie Wybrzeże i do Sacramento. Po czym bardziej przypomniał o sobie w szeregach Houston Rockets, kiedy Rakiety mocno dały się we znaki L.A. Lakers (play offs 2009). Wówczas Ron Ron uprzykrzał życie na parkiecie Kobemu Bryantowi, do którego dołączył w kolejnym sezonie , na zasadzie 5-letniego kontraktu na 33 mln USD. 2010 rok to już momentum kariery Rona i jego pierwszy tytuł mistrzowski. Kibicom Lakers zawsze będzie się kojarzył z wielkim rzutem za trzy punkty, przeciwko Celtics.

W ostatnim roku gry MWP notował 12.4pkt oraz 5.0zb na mecz. Mówi się, że Knicks to nie jedyny klub zainteresowany usługami charakternego skrzydłowego.

Komentarze do wpisu: “MWP trafi do Knicks?

  1. tylko, że pierwszeństwo mają zespoły poniżej salary. Nie zdziwię się, jeżeli przy amnestii Cavs złożą propozycję

  2. a jak zrobi tak jak Billups? powie, że w tej czy tamtej drużynie nie zagra??

    1. Z tego co pamiętam, to Billups powiedział, że nie zagra w Clippers:) Clipps złożyli ofertę i nie miał wyjścia, chyba, ze zawiesić buty na kołku i w ogóle zrezygnować z kasy.

  3. ale Billups nie mial innej oferty..chcial do heat ale jej nie zlozyli

  4. heat nie miało co składać, bo byli powyżej luxury i jak Clipps złożyli to Miami przestało się liczyć. Heat mogliby złożyć ofertę, gdyby nie złożyła jej inna drużyna poniżej luxury

Comments are closed.