Jarret Jack wsparciem dla Kyriego Irvinga

Cleveland Cavaliers logoJarrett Jack wzorem innych koszykarzy NBA nie zwlekał długo ze swoją decyzją i bardzo szybko poinformował nas o zmianie otoczenia. Z kolei Cleveland Cavaliers bardzo rozsądnie wydają każdego następnego dolara, począwszy od angażu Earla Clarka. Teraz zawodnik – Jack – i drużyna – Cavs – wspólnie powalczą o lepszą przyszłość.

Po tym jak w drafcie z jedynką wybrali oni Anthony’ego Bennetta, to teraz dołożyli kolejnego wartościowego zawodnika – tym razem na obwód i jako wsparcie dla często kontuzjowanego lidera, Kyriego Irvinga – Jarreta Jacka. Jack po przygodach w Golden State Warriors, New Orleans Hornets i Portland TrailBlazers wróci zatem na Wschodnie Wybrzeże, by wspomóc Mike’a Browna, w prowadzeniu młodego i utalentowanego zespołu.

29-latek grywał już wcześniej w barwach Indiany Pacers i Toronto Raptors, ale będąc zawodnikiem na dorobku. Tym razem w Ohio wystąpi w roli mentora dla młodych graczy, a przy okazji za 4-letni kontrakt z Kawalerzystami zainkasuje 25 mln USD. W zeszłym sezonie notował podczas 29 minut na boisku przeciętne 12.9pkt i 5.5as.

Wydaje się, że jego transfer doda sporo energii młodemu zespołowi Mike’a Browna oraz wspomoże w walce o upragnione play offs. Skład Cavaliers nabiera kolorów i z każdym dniem prezentuje się coraz ciekawiej – oto on:

 

1/ K. Irving, J. Jack, C. Quinn
2/D. Waiters, CJ Miles,
3/ E. Clark, A. Gee , S. Karasev
4/ A. Bennett, T. Thomspon, K. Jones
5/A. Varejao, T. Zeller

Komentarze do wpisu: “Jarret Jack wsparciem dla Kyriego Irvinga

  1. Czy tylko mi się wydaje że w nadchodzącym sezonie liga będzie bardziej wyrównana ?

    1. no bobcats z big alem moze nawet być do poogladania więc nie przesadzaj

  2. jarret jest zajebisty, jako mentor idealny, a coraz bardziej mi sie niepodoba to co zrobiło gsw, landry out, jack out i za to iggi (na pozycje barnesa i klay), jedynie z przyjsciem howarda by to było ok a tak to mi się teraz to niepodoba

    1. Zdziwisz się. Dla mnie zdrowi Warriors z Iggim to kandydat do wygrania zachodu. Niech tylko nie oddają Lee i znajdą jakies ciekawe mięso pod kosz

Comments are closed.