Paul zostaje w Clippers!

Chris-Paul1Jak podają źródła związane z Los Angeles, Chris Paul podpisze nowy kontrakt z Clippers. Oficjalnie Paul ma to ogłosić jutro, gdy rynek wolnych agentów oficjalnie ruszy (o 18:00 czasu polskiego).

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Paul zostaje w Clippers. Przekonać go ostatecznie miała decyzja o mianowaniu Doca Riversa nowym coachem Clippers. Wcześniej Paul nie był zdecydowany i mówiono o jego przejściu min. do Hawks czy Mavs. Wygląda też na to, że nici z gry CP3 i Dwighta Howarda w jednej drużynie. Żeby Howard przeszedł do Clippers musiałby zaistnieć sign-and-trade między Clippers, a Lakers na co szans nie ma. Szczegóły kontraktu Paula poznamy wkrótce, ale najprawdopodobniej będzie to maksymalny kontrakt.

Komentarze do wpisu: “Paul zostaje w Clippers!

 1. Szkoda. Pewnie kolejny znakomity gracz który zostanie bez pierścienia bo na mistrza z Clippers nie ma szans. A później to już będą inni, lepsi…

  1. Nie jest powiedziane że zostanie bez pierścienia. W końcu Clippersi nie muszą być ostatnim zespołem w jego karierze…

  2. koledze chyba chodzi o to że nie zdobędzie pierścienia u szczytu swojej kariery bo powiedzmy sobie szczerze LAC ma iluzoryczne szansę na przerwanie passy Miami nie mówiąc o tym że i widoki nawet na mistrza konferencji marne choć życzę mu jak najlepiej

 2. Clippersi to najmocniejszy team ktory odpadl w 1 rundzie w zeszlym sezonie.Na Wschodzie najprawdopobniej byliby w finale.

  Jesli Clippersom uda sie pozyskac SG(mowi sie o DeRozanie albo Affalo) to beda tylko mocniejsi.
  No i teraz duzo lepszego maja szkoleniowca.

  1. temat Afflalo upada, bardziej patrzą w stronę Tony’ego Allena

Comments are closed.