Tracy McGrady zakończy karierę po Finałach

mcgrady-headJak dowiedział się Marc Spears z Yahoo! Sports Tracy McGrady po Finałach definitywnie skończy karierę zawodniczą. W tegorocznych play-offach T-Mac zagrał jedynie 17 minut, ale jeśli Spurs wygrają serię, to i tak dostanie swój pierwszy pierścień.

T-Mac w swojej karierze grał w wielu klubach, ale tylko raz przeszedł przez pierwszą rundę play-offów. Właśnie w tym roku. Do jego największych osiągnięć należy zaliczyć dwukrotne zdobycie korony króla strzelców (2003 i 2004) i 7 wyborów do All-NBA Teams, w tym dwukrotnie do All-NBA First Team.

McGrady w NBA spędził 16 sezonów, wcześniej został wybrany z 9 numerem Draftu 1997 przez Toronto Raptors. Ostatnio zanotował też przygodę z Qingdao Eagles w lidze chińskiej. Karierę McGrady’ego jeszcze na pewno przypomnimy.

Komentarze do wpisu: “Tracy McGrady zakończy karierę po Finałach

  1. Szkoda mi tmaca. Nieszczęsne kontuzje zdecydowanie wyhamowały jego świetnie zapowiadającą się karierę. Jest jednym z moich ulubionych zawodników. Znowu nie jest aż taki stary i z pewnością nie zapomniał jak się gra. Ale skoro to jego decyzja to sam wie co najlepsze dla niego. Oby więcej zawodników jego pokroju bo miło popatrzeć na takie talenty.

Comments are closed.