’Mailman’ wybrał swoją piątkę najlepszych graczy

Bez Michaela Jordana i Magica Johnsona – wśród najlepszych graczy ligi – tak widzi swój najlepszy skład w historii NBA były najlepszy silny skrzydłowy NBA – Karl Malone. Mailman w programie „The Dan Patrick Show” również pominął siebie na pozycji numer 4. Oto fragment tego programu z udziałem Listonosza.

Mailman postawił za to niecodzienny skład – z bardzo wszechstronnymi graczami – jak LeBron James, Scottie Pippen i Oscar Robertson. Całą drużyną miałby kierować John Stockton, a na centrze dzielić i rządzić – Wilt Chamberlain. Karl Malone szczególną uwagę widzów i słuchaczy przykuł do osoby Scottiego Pippena, który w jego przekonaniu swoją wielką klasę udowdnił podczas krótkiej emerytury Michaela Jordana, kiedy prowadził Bulls do wysokiego bilansu zwycięstw, 55-27. W latach 1993-94, Pip, okazał się też najlepszym graczem Bulls w każdej niemal kategorii (punktów, asyst i przechwytów). Były gracz Jazz na pewno po części ma rację, gdyż jemu samemu przyszło grać przeciwko Scottiemu w dwóch NBA Finals.

Jak pamiętacie, w jednym ze wcześniejszych felietonów dyskutowaliśmy na temat najlepszej piątki w historii ligi i ciekaw jestem jakich Wy zawodników zabralibyście do swojego Dream Teamu?

P.S. Mój typ: Magic Johnson-Michael Jordan-LeBron James-Tim Duncan-Hakeem Olajuwon

Komentarze do wpisu: “’Mailman’ wybrał swoją piątkę najlepszych graczy

 1. Magic Johnson-Kobe Bryant-Michael Jordan-Karl Malone-Wilt Chamberlain

 2. Magic Johnson-Michael Jordan-Scottie Pippen-Charles Barkley-Hakeem Olajuwon (chociaż sympatia w stronę Shaqa no i szkoda że już nie ma miejsca na Iversona -6th man :))

 3. Gdzieś czytałem, że Malone później przyznał, że sobie jaja robił, ale nie wiem w końcu czy na pewno tak było.

 4. @ Woy zgadzam się z Tobą w 80% :) moze nawet w 100, tylko zastanawiam się czy Magica nie wymienić na Robertsona :) coprawda w zyciu nie widziałem chłopa w jakims całym meczu, ale staty kręcił nawet lepsze od Magica :)

 5. Zróbmy taką piątkę aby zabrakło piłek !!!

  -_-
  a tak na poważnie, najlepsza dla mnie to:

  Stockton – ktoś podawać musi
  Jordan – każde 30 punktów się przyda
  James – hejty hejtami, ale takiego gracza nie było i nie będzie
  Rodman – bo tablica też jest ważna
  Ewing – spocona bestia po każdej stronie boiska

  1. 1. Johnson
   2. Jordan
   3. Pippen
   4. Bird
   5. Olajuwon

   To jest moja piatka wszechczasow, zreszta sam wielki MJ wybrał kiedys taka.

Comments are closed.