Wade poszedł na studniówkę ze swoją fanką

Źródło - Instagram zawodnika.
Źródło – Instagram zawodnika.

Dwyane Wade, który wraz ze swoją drużyną czeka na wyłonienie się zwycięzcy z serii Indiana Pacers – New York Knicks, dostał ostatnio zaproszenie od dziewczyny z lokalnej szkoły na studniówkę. Ku jej zaskoczeniu, Dwyane się zgodził.

Co ciekawe, nie było to typowe zaproszenie. Dziewczyna o imieniu Nicole Muxo wstawiła na youtube filmik, który zawierał zaproszenie D-Wade’a na bal. Już wcześniej w tym roku próbowała skontaktować się z dwukrotnym mistrzem NBA, aby przyszedł na jej „domówkę”. To się jednak nie udało, ale Nicole się nie poddała.

Filmik obejrzało ponad 7.5 tysięcy ludzi i jednym z nich musiał być Wade. Znów okazał się być interesującym się i dbającym o swoich fanów. Nic go to nie kosztowało, Miami i tam ma teraz przerwę, a dziewczyna zapamięta ten wieczór do końca życia.

Źródło - Instagram zawodnika
Źródło – Instagram zawodnika

Komentarze do wpisu: “Wade poszedł na studniówkę ze swoją fanką

 1. Uwielbiam takie akcje :) Wade zawsze lubił zaskakiwać a Nicole w siódmym niebie . Usa = u nas taki koszarek czy ktoś nigdy by na to nie poszedł – za duże gwiazdy

  1. A kto by chciał iść z Koszarkiem na studniówkę ? Od tego trzeba zacząć…

 2. ciekawe czy znowu założył garniak w komplecie ze spodniami do kostek :P

  1. hehe te nowe trendy modowe Wade’a mnie ostatnio rozbroiły. Jak to zobaczyłem to padłem. Przewraca im się w głowach od tego bogactwa, U nas bieda i przez to normalność :)

 3. ciekawe, czy jakby nie była ładna, tylko wyglądała jak typowa amerykanka, to też by poszedł…

 4. Z byle paszkwilem by nie poszedł a z taką to aż miło :-)
  taka prawda niestety

 5. a który z was by w ogóle poszedł jeśli by was zaprosił paszkwil ? Poza tym jeden z najlepszych koszykarzy = wielkie powodzenie u kobiet. Więc jakby nie patrzeć poświęcił swoj czas dla fanki – tak z dobrego serca.

Comments are closed.