Clippers wciąż próbują sprowadzić Garnetta

Jak donosi, dobrze zwykle poinformowany, serwis Yahoo! Sports Los Angeles Clippers wciąż nie odpuścili tematu sprowadzenia Kevina Garnetta. Źródła Adriana Wojnarowskiego i Marca J. Spearsa mówią, że w tej chwili za usługi weterana oferowani są Eric Bledsoe i DeAndre Jordan.

Tak wg ostatnich doniesień Yahoo! Sports miałaby wyglądać dyskutowana wymiana na linii Clippers - Celtics
Tak wg ostatnich doniesień Yahoo! Sports miałaby wyglądać dyskutowana wymiana na linii Clippers – Celtics

O ile nie wiadomo, czy Celtics byliby skłonni zaakceptować taką ofertę, o tyle większym problemem wydaje się klauzula w kontrakcie KG, która może doprowadzić do zablokowania każdej wymiany.

Clippers są jednak przekonani, że osoba Chauncey’a Billupsa (jest przyjacielem Garnetta), to że Big Ticket ma dom w Malibu i fakt, że z LAC miałby mimo wszystko w tej chwili większe szanse na tytuł mogłyby go przekonać do przeniesienia się na Zachodnie wybrzeże.

Drużyna z Miasta Aniołów jest jednocześnie pewna, że uda jej się po tym sezonie zatrzymać Chrisa Paula. To i fakt, że Bledsoe będzie liczył na solidną podwyżkę sprawia, że Clippers są gotowi go wymienić.

Młody rozgrywający i atletyczny podkoszowy mogliby pomóc C’s w tym sezonie w obliczu kontuzji Rondo. Pytanie tylko, co dalej – czy Bledsoe utknąłby w rotacji za Rajonem? Dodatkowo jak na ew. pozbycie się KG zareagowałaby szatnia Celtics?

Coś czuję, że okres Meczu Gwiazd będzie bardzo pracowity dla Danny’ego Ainge’a.

Komentarze do wpisu: “Clippers wciąż próbują sprowadzić Garnetta

  1. Tylko nie to, Jordan to dobry zawodnik, młody, szybki, perspektywiczny, a Garnett? już u schyłku kariery moze rok pociągnie ale nie bedzie to na takich obrotach jak D.J.

    1. Jordan jest jednak mało perspektywiczny, co będzie za jakis czas jak kolana odmówia posłuszeństwa, a jak wiadomo jedyne co potrafi to kończyc z góry.

  2. Clippersi dbają o salary- bo podwyżki będzie się domagać każdy praktycznie:)

  3. Ainge musiałby wyzwać Garnetta od niggerów, zwolnić Riversa i wymienić Pierce’a na Luke’a Waltona. Wtedy może KG odszedłby z Celtics.
    To się nie stanie.

  4. O ile dla Celtics ta wymiana może się okazać atrakcyjna… bo zyskują dwóch młodych graczy wpasowujących się w aktualne luki w zespole to nie rozumiem co chcą zrobić Clippers. Dokładnie na pozycji Garnetta mają jednego z najlepszych zawodników w lidze. Z kolei na środku robi im się „dziura”. Więc o co chodzi?

Comments are closed.