Hot news – 4/06/2012

1. Mark Cuban i Dallas Mavericks mocno zastanawiają się nad wysoką ofertą na usługi Roy’a Hibberta. Wygląda na to, że center Pacers może stać się łakomym kąskiem podczas letniego okresu transferowego. Dodam ,że Mavs w przeszłości przegrywali batalię o Marcina Gortata i odpuścili wyrównanie oferty dla Tysona Chandlera. Czyżby teraz Cuban zrezygnował z udziału w wyścigu o Dwighta Howarda? Źródła sugerują, że Pacers w każdym wypadku będą chcieli przebić oferty innych klubów NBA. Przed G.M.’em byłych Mistrzów NBA ciężki okres..

2. Chicago Bulls po informacji na temat potencjalnego zaangażowania Steve’a Nasha lub Jasona Kidda, koncentrują uwagę na dwójce graczy lubiących grę na dystansie: Carlosie Delfino i Nicku Youngu. To może być równoznaczne ze zrezygnowaniem z usług Kyle’a Korvera.

3. Charlotte Bobcats myślą o zmianie podstawowego koloru i używanie wyłącznie błękitnych barw (podobnie do North Caroline’y) na swoich strojach. Sternicy klubu jak na razie nie myślą o zmianie nazwy.

4. Amar’e Stoudemire oświadczył się swojej wybrance – Alexis Welch – w Paryżu. Gwiazda Knicks ma z narzeczoną trójkę dzieci.

5. Kevin Garnett chce zostać w Bostonie na kolejny sezon. Wg źródeł KG może nawet dostać 10 milionów za rok gry dla Zielonych. Garnettem wcześniej interesowali się Nets.

6. Mirza Teletović, klubowy kolega Macieja Lampe z Caji Laboral może spróbować swoich sił w Brooklyn Nets. Hiszpańskie media z kolei mówią o wypełnieniu kontraktu z teamem z Kraju Basków przez kolejne 2 lata.

7. Jerry Sloan oświadczył, że nikt z Orlando Magic nie kontaktował się z nim w sprawie posady trenera.

8. Tymczasem, wg doniesień z Portland Caleb Canales, drogą Mike’a Woodsona z Knicks, dostanie ofertę dłuższej pracy na stołku head coacha Blazers.

9. Brian Shaw jest na szczycie listy dla potencjalnych nowych trenerów Orlando Magic. Kilka źródeł sugerowało w zeszłym tygodniu, iż przełożonym byłego gracza Lakers i nowym G.M.’em Magików może zostać Phil Jackson. Ciekawe czy obaj Panowie byliby w stanie zatrzymać Supermana na Florydzie? Shaw również odbył rozmowę z Michaelem Jordanem w sprawie pracy z Bobcats.

10. Źródła z Arizony oceniają szanse na zatrzymanie w Suns Steve’a Nasha na 30:70! Media w Phoenix zwracają uwagę na możliwy powrót do Słońc Gorana Dragića!

11. Cavaliers oferują Bobcats swoje picki numer 4 i 24 w zamian za 2 wybór. Cavs chcą postawić na silnego skrzydłowego w osobie Thomasa Robinsona.

12. Kris Humphries nie otrzyma oferty przedłużenia kontraktu z Brooklyn Nets. Sieci zagięły parol na Ersana Ilyasovę z Bucks.

13. Neil Olshey czyli główny manager Clippers, dostał ofertę przedłużenie umowy ze swoim dotychczasowym klubem. Tym samym urwały się spekulacje na temat jego osoby i przejęcia sterów w Portland.

14. NBA lada dzień powinna zatwierdzić sprzedaż Hornets, Tomowi Bensonowi. Benson może zmienić nazwę drużyny a miniony tydzień obfitował w spekulacje mówiące o ustawieniu loterii draftowej, wyjątkowo pod Szerszenie i ich zdobycie numeru 1.

Komentarze do wpisu: “Hot news – 4/06/2012

  1. Widzę, że epopeja z mistrzem ZEN zaczyna się robić jak z Howardem. Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie. Myślę, że Howard w końcu wyniesie się z Orlando, pewnie do LA.

    Zadziwiające jest dla mnie to co się dzieje w Chicago. Potrzebują sporych zmian, a tylko szykują małe ruchy. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Nash pójdzie do takiego klubu. Może ustrzelą Younga, co oczywiście byłoby korzystne.

    Humpries to powinien w takim razie przebierać w ofertach. Takiego „walczaka” chyba każdy klub powinien brać, tylko oczywiście jest to kwestia ceny. 

Comments are closed.