Dunleavy Bykiem

Mający za sobą bardzo solidny sezon w Milwaukee, Mike Dunleavy, jest po słowie z działaczami Chicago Bulls i wszystko wskazuje na fakt, że podpisze dwuletni kontrakt z Bykami. Dunleavy miałby w Chicago pełnić rolę podobną jaką spełniał w sezonie 2011-12 Kyle Korver, rozciągając obwód 6-krotnych Mistrzów NBA i zdobywać punkty z dalekiego dystansu. Skrzydłowy może też zająć miejsce w składzie przeznaczone w zeszłym sezonie dla Marco Bellineliego.

Były już zawodnik Kozłów jest bliski parafowania dwuletniej umowy z klubem z Wietrznego Miasta, opiewającej na 6 mln USD. Wg doniesień amerykańskich mediów Mike uzgodnił wszystkie detale kontraktu i zarówno gracz jak i klub osiągnęli słowne porozumienie.

Dunleavy w ostatnim sezonie notował wśród Bucks przeciętne 10,5pkt – 3,9zb – 1,9as spędzając średnio 26min w grze Kozłów. Mike rzucał też ze średnią 42,8% z dalekiego dystansu. Jest on pierwszym nowym zawodnikiem „niemal zakontraktowanym” przez Chicago Bulls na sezon 2013-14.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. pedro kucyk pisze:

    zawsze uwazalem ze to niedoceniany gracz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *