Ławka Nuggets wygrywa w Indianapolis

Z kapitalnej strony pokazali się minionej nocy gracze rezerwowi Denver Nuggets, którzy po wyrównanym meczu pokonali w Indianapolis miejscowe Pacers 92:89.

Ojcem zwycięstwa był niesamowity Andre Miller, który rozegrał po swojemu końcówkę meczu dominując podopiecznych Franka Vogela. Rozgrywający Nuggets dał „run”od stanu 8 2:85 do 92:85. Miller w tym okresie zdobył osiem punktów, a w jednym przypadku doskonale znalazł na pozycji Javala McGee.

Miller uzyskał w całym meczu 15pkt,8as i 4zb, a wspomniany McGee poza kapitalnym wsadem, który zapewne zmieści się w TOP 10 sezonu również wchodząc z ławki dodał 20 punktów (9/9  z gry) i 8 zbiórek. Do tych graczy świetnie dopisał się Brewer dodając 20 punktów.

Teraz wiem, o ile lepiej potrafi rzucać niż jego dużo młodsi koledzy. Biegał do pick and roll, robił wiele rzeczy lepiej niż pozostali. Mimo wieku nadal jest w grze dzięki swojemu ogromnemu talentowi – cieszył się po meczu trener Karl chwaląc Milera.

Kluczem do zwycięstwa Denver była ich rewelacyjna w tym spotkaniu ławka. Jej gracze trafili 24 z 39 oddanych rzutów zdobywając w sumie 55 punktów przy zaledwie 17 swojego odpowiednika Indiany. To już czwarty mecz w tym sezonie, kiedy Pacers dają się aż tak wyszaleć ławce swoich rywali.

Fran Vogel po meczu nie krył zdumienia: Ich ławka była lepsza niż pierwsza piątka…

W drużynie jego graczy wyróżnili się szczególnie Paul George -22/6/6, George Hill -15/10as (miał szansę na wyrównanie w końcówce, jednak nie trafił z dystansu) i David West -18/11.

3 komentarze

 1. goandrewgo pisze:

  Cytując Shaqa: „JaVale McGee!”
  Wreszcie sobie chłopak pograł 30 minut ustawiony chwilami razem z Koufosem. Smutne czasy dosięgły mojego ulubionego Kennetha więc trzeba i tak próbować..
  I tak w każdym meczu poproszę: PF/C to 96 minut. McGee 28, Faried 28, Koufos 25, Mozgov 16 i jazda… Randolph do wymiany za jakiegoś obwodowego.

  Andre Miller cały sezon jest lepszy niż Ty Lawson. Nie wiem czy się cieszyć czy się smucić.

 2. Taha20 pisze:

  Pacers potrzeba na gwalt potrzeba drugiego point guarda. Kiedy tylko na boisku pojawial sie DJ Bobek Augustin to Andre robil z niego wiatrak. Hill musi grywac po 40 min w waznych meczach albo i lepiej. Coach Vogel sam to zauwazyl ale nie moze tak eksploatowac swojego PG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *