Beep

Pierwszy wpis na tym blogu wrzuciłem 13.04.2009. Mija ponad 12 lat i… znów uruchamiam stronę.

Na pierwszy rzut oka z pewnością rzucą się Wam zmiany „odchudzające” stronę. W 2021 wszystko musi być szybkie i czytelne do obejrzenia nie tylko na komputerze, ale przede wszystkim na telefonie. Tutaj czeka mnie jeszcze sporo pracy – wyszedłem trochę z obiegu jeśli chodzi o obsługę WordPressa, ale jestem otwarty na Wasze sugestie tak by dostępne tu teksty nie tylko nam się miło pisało, ale przede wszystkim Wam się czytało.

Czy czeka Was zalew tekstów o najlepszej lidze Świata – ze stuprocentową pewnością powiem, że nie. Ale chciałbym by codziennie się pojawił tu choć jeden wpis i do tego będę dążyć.

Kto będzie tu pisał w przyszłości? Jeszcze nie wiem. Zobaczymy, czy ktoś ze „starej gwardii” będzie zainteresowany powrotem, a może pojawią się nowe twarze.

W każdym bądź razie cieszę się, że znowu tu jestem i mam nadzieję, że wciąż jest w Was nostalgia do „hej, hej tu Enbiej” :)

Komentarze do wpisu: “Beep

  1. Najlepsza wiadomość !!! Moja ulubiona strona najlepszej koszykarskiej lidze NBA wraca do życia. Suuuuuuuuuuuuuuuuuper

Comments are closed.