Typer Enbiej vol. VI – rozstawienia i schemat awansów

 

 

  Play Off 2020 I Runda
1-16 W79 Zayl
2-15 cynik kubadd
3-14 mike Ptysiowaty
4-13 mazinho arti
5-12 Wecek Piwo
6-11 mSala Jax
7-10 k830713 Zabojadek
8-9 Yamagashi August

II runda PO

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

1-16/8-9

4-13/5-12

2-15/7-10

3-14/6-11

Dla przypomnienia. Jeżeli mecze pierwszej rundy się nie skończą, a zaczną drugiej, to wszyscy typujemy dalej. Po zakończeniu I rundy będzie podsumowanie i wtedy okaże się kto awansował dalej.

15 komentarzy

 1. mazinho pisze:

  Czy typowanie będzie wyglądać tak jak do tej pory, wrzucanie typów w komentarzach? Jeśli tak, to znowu bedzie jak rok temu, czajenie się do rozpoczęcia 1 meczu, czasem do nocy, co wg mnie jest bez sensu. Proponuję wysyłanie typów na maila, wtedy nie będzie żadnych sporów i niedomówień, jak to miało miejsce w ubiegłym roku.

  • cynik pisze:

   Do kogo na maila chcesz wysyłać?
   Poza tym, to tylko zabawa.

  • Woy pisze:

   Jest regulamin i Cynik nim zarządza. Zasady gry zawsze ustalone są przed sezonem.
   Ponadto kto będzie czekał pół nocy jeśli mecze w bańce rozpoczynają się o porach wieczorynkowo-wiadomościowych?
   W ubiegłym roku nie wysyłano typów na maila. Blokowalismy komentarze by nikt ich nie widział i zwalnialismy rano.
   Pozdrawiam

 2. Johnny pisze:

  A kto to jest ten nowy Typer co ostatnio dodawał mecze?? Dlaczego nie ma go w rankingu??

 3. Johnny pisze:

  Cynik a Ciebie nie widziałem 2 razy przy typowaniu męczy? Więc hmm dziwne trochę?

  • mike pisze:

   Potwierdzam. Skoro trzymamy się sztywno regulaminu w każdym przypadku (czyli np. spóźnienie się z typami o minutę unieważnia cały dzień typowania albo wpisanie omyłkowo złego wyniku powoduje brak możliwości zmiany) to dlaczego uznajemy typy użytkownikowi Cynik skoro taki nick nie obstawiał meczów w 148 i 150 dniu??? Ja rozumiem że to jest tylko zabawa ale widać że są osoby, którym wolno więcej.

 4. August pisze:

  A ja mam propozycję. – zapewne na przyszły sezon (jeśli będzie) żeby w play-offach podawać zwycięzcę ale dodatkowo także różnicę punktów. Jako najmniejszą „stawkę” proponuję 5 oczek. I typowanie wyglądałoby np. tak: 1-2 (0-5) – czyli zwycięstwo drugiej drużyny z pary różnicą do 5 oczek. Albo 1-1 (15-20) czyli zwycięsteo drużyny pierwszej różnicą od 15 do 20 punktów. Za prawidłowo wytypowane zwycięstwo zostałby 1 pkt a za wytypowanie zwycięstwa u różnicy punktów – 2 pkt. Przy czym jeśli obydwaj rywale typowali by wvten sam sposób – to dwa punkty dostaje ten co poda wynik jako pierwszy. Podawanie różnicy punktów byłoby nieobowiązkowe – wystarczy samo wskazanie zwycięzcy. Unikniemy wtedy czajebia się i trochę wyrównamy szanse niżej rozstawionych graczy – bo będzie warto zaryzykować. Co Wy na taki pomysł? Szczególnie Cynik – da się to ogarnąć?

  • k830713 pisze:

   Całkiem dobry pomysł. Każdy obstawia zwycięstwo i różnicę punktów, jeżeli trafisz to masz dodatkowy punkt. Drugi z pary musi obstawić inną różnicę bo nie dostanie dodatkowego punktu. Zwłaszcza w późniejszym etapie będzie bardziej sprawiedliwie.

 5. mazinho pisze:

  Proponuję wysłać typy na maila do organizatora, stworzenie maila trwa pewnie ok. minutę. Ale jeśli reszcie nie przeszkadza obecny sposób, to ok, można przy nim zostać.

  • k830713 pisze:

   Jak organizator sam startuje to będzie mógł obstawić po meczu.

 6. wecek pisze:

  Też proponuję na email.

 7. old pisze:

  mike, przecież Cynik typował.
  Czasami Cynik tak się podpisuje chociaż nie wiem dlaczego.

  • mike pisze:

   Spokojnie, dla mnie to jest tylko zabawa. Chodzi mi tylko o to, że to są dwa różne nicki a do tej pory każde przekroczenie regulaminu było surowo traktowane i nie było wytłumaczenia. A według zapisów komentarzy użytkownik Cynik nie typował w dniu 148 i 150.

 8. old pisze:

  #czyli np. spóźnienie się z typami o minutę unieważnia cały dzień typowania #
  To chyba oczywista zasada.
  Można oczywiście prowadzić regułę typowania bez ograniczenia czasowego ale typowanie następnego dnia kiedy zna się wyniki jest trochę bez sensu.

 9. cynik pisze:

  Odnośnie niejasności, czy typy oddawał cynik, czy cynick. Po prostu, gdy piszę jakieś komentarze na forach to podpisuję się jako ” cynick”. Nawet nie zwróciłem na to uwagi, i z przyzwyczajenia jak mi w nazwie wyskoczyły 2 nicki to zaznaczyłem cynick, a nie cynik. Sorry, ale zrobiliście z tego gównoburzę. Tak samo jakbym nie uznał koledze typów, który raz podpisuje się msala, a raz Msala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *