Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

5 komentarzy

 1. Łukasz1984 pisze:

  Dla mnie petarda i chłopak pełen szacunek za wykonany wsad. Ewidentny hołd ku chyba najlepszemu dunkerowi a na pewno najbardziej „efekciarskiemu” (mało poprawnie ale nie mogę znaleźć słowa). Jest mnóstwo chłopaków, którzy robią fajne paczki ale często fartem przez przypadek bądź jednorazowo. A na myśl o Carterze w głowie od razu mi się pojawia obraz wykonywanych wsadów i od ręki wymieniam kilka, a każdy lepszy od drugiego. Tak się tworzy swoją legendę. Zostajesz zapamiętany. Nie potrafiłbym powiedzieć kto był zwycięzcą np 5 lat temu ale tamten z Tmaciem inchyba Francisem (jak się mylę poprawcie proszę) sprzed 20 lat pamiętam doskonale. Nawet wczoraj z kolegą rozmawialiśmy apropos SDC i oboje wspomnieliśmy wsad Vincea na łokciu. A tu taki numer. Swoją drogą uważam tamten konkurs za najlepszy w historii a paczki Jordana i Wilkensa które oglądałem na youtubie sprawiały mi mega radość i byłem pod wielkim wrażeniem to nie mają podjazdu. Ps pozwolę sobie na małą dygresje. Wiadomym jest, że ktoś kto gra jakby to ująć mocno fizycznie, agresywnie i bazując na swoich możliwościach atletycznych (trwających przez raczej krótki okres, ale wyjątki są naturalnie) „niszczy” swoje ciało, przeciążenia energia są bardzo duże a stawy też mają swoją wytrzymałość to Carter jakby zakłamał rzeczywistość. Przy tak eksplozywnym stylu gry zestarzał się pięknie. Jestem pełen podziwu i szacunku. Gościu czterdziecha na karku a sylwetki i pracowitości przez tyle lat i konsekwencji mogą pozazdrościć młodsi zawodnicy. Ja jak widzę jego posturę w tym wieku to naprawdę nie mogę się nadziwić. Sam bym chciał tak wyglądać. Ewenement gościu.

  • Lakers pisze:

   Ja bym dodał jeszcze konkurs z 2016 pojedynek Lavine-Gordon, też świetne show było. :)

  • Woy pisze:

   są opinie, które mówią, że na konkursie w 2016 powinno NBA zakończyć tą zabawę. jednak z wczorajszych dunków popis Smitha Jr z dobitką oraz wsad nad Shaquiem – Diallo zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

  • Marek pisze:

   I szkoda, że J Cole nie udał sie wsad. Byłby to najlepszy punkt tego programu.

 2. xionc pisze:

  – za podpórkę przy wsadzie nad Shaqiem, bez dałbym 11. Gdyby można do all stara zaprosić 2-3 dunkerów pokroju Kilganona i pół na pół z zawodnikami nba. tylko z opinią o zakończeniu w 2016 ma taki problem, przed też była posucha kilkuletnia, więc co kilka lat trafiają się dunkerzy jak rodzynki w chałce ; ) Jason Richardson, Nate, Mason itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *