Nikola Mirotić ląduje w Milwaukee Bucks

Doczekaliśmy się pierwszej wymiany z udziałem New Orleans Pelicans. Co prawda nie chodzi o Davisa, tylko o innego ważnego gracza – Nikolę Miroticia. Pels są również skłonni rozmawiać o Juliusie Randle’u.

Czarnogórzec z hiszpańskim paszportem będzie sporym wzmocnieniem dla Bucks, którzy ewidentnie idą w stronę spacingu oraz rozciągania gry aby jeszcze efektywniejszy był Giannis. Widać to doskonale po tym jak na parkietach prezentuje się Brook Lopez, teraz pozyskali kolejnego strzelca dystansowego. W drugą stronę powędrują Stanley Johnson oraz Jason Smith. Do tego otrzymają kilka drugorundowych wyborów w Drafcie:
– 2019 od Denver
– 2020 od Bucks
– 2020 i 2021 od Wizards

Brzmi to jak śmiesznie mało za gracza, który ma w tym roku najwięcej punktów, zbiórek, minut i trójek na mecz w karierze. A notuje pnad 16 punktów i 8 zbiórek na mecz. Eh, Pelicans. Najpierw odrzucają świetną ofertę Lakers za AD, teraz to…

Mirotić ma w tym sezonie sporo problemów ze zdrowiem w związku z czym rozegrał tylko 32 spotkania, ale notował w nich przyzwoite średnie na poziomie 16.7pkt/8.3zb/1.1 as oraz skuteczność 36.8% w rzutach dystansowych.

Komentarze do wpisu: “Nikola Mirotić ląduje w Milwaukee Bucks

  1. Jezeli Miro bedzie zdrowy to bardzo sie przyda Kozlom. Dobry steal praktycznie za darmo. Dobry stretch four.

Comments are closed.