Los Angeles Lakers pozyskują Mike’a Muscalę

Jeziorowcy pozyskują w trade deadline wysokiego gracza lecz nie jest to Anthony Davis, o którym mówi się od kilku dni. Adrian Wojnarowski poinformował że nowym graczem Lakers zostanie Mike Muscala.

Lakers w zamian oddali do Clippers dwóch swoich zawodników, są to: Michael Beasley oraz Ivica Zubac. Zwłaszcza oddanie tego drugiego jest bardzo kontrowersyjne, wszakże Chorwat prezentował się ostatnio bardzo dobrze. Mimo wszystko jest to ruch, który Lakers mogą tłumaczyć robieniem sobie cap space’a aby pozyskać graczy, którzy będą dostępni na rynku buyoutów.

Muscala pojawiał się w tym sezonie na parkiecie jedynie w barwach 76ers dla których rozegrał 47 spotkań, grając średnio 22.4 minuty rzucał 7.4 pkt. Jest to wysoki dysponujący przyzwoitym rzutem zza łuku, statystycznie trafia 34.2%.

Komentarze do wpisu: “Los Angeles Lakers pozyskują Mike’a Muscalę

  1. na perspektywicznymi lepszym Zubacu zaoszczędzili 1 milion i 1sezon… szczyt transferu lakers? chociaż conleya, beala, walkera wyhaczyć skoro popsuli zgranie teamu. teraz po kolejnych przegranych Lebron zrobi wewnętrzne spotkanie motywacyjne graczy, jak to bywa i spróbują Waltona puścić z torbami i odpoczną w tym sezonie od p.o. (max maxów 1 runda)

  2. Teraz to wypadałoby tankować, latem wymienić LBJ za picki, zatrudnić Mark Jacksona i rozwijać młodych zawodników. Kuzma Ingram i Ball są naprawdę świetni, ale potrzebują ogrania oraz braku presji od Kinga.

    1. o Jacksonie dawno mówiłem. Mając Russella (co on gra w Nets) Randle’a , Ingrama czy Zubaća. Ci jeszcze oddali Ivicę…

    2. na powrót M.Jacksona czekam (obrona, zgranie, dyscyplina obecnego gsw wtedy się tworzyły)… a swoją drogą jakie są szanse Patricka Ewinga gdzieś, w końcu sporo lat jest asystentem.
      p. transfer Lebrona to by było coś ; )

  3. No, brawa dla Magica, z takim transferem to klękajcie narody! Teraz jeszcze Pączuś Anthony i GSW ma 10 kilo w gaciach;]

Comments are closed.