Joe Harris zostaje i Ed Davis dołącza do Brooklyn Nets

Brooklyn Nets nie zamierzają oglądać pleców ligowych potentatów czy najlepszych drużyn Wschodu i wraz z otwarciem letniego okienka transferowego również rzucili się w wir zakupów. Sternicy Siatek postanowili wypełnić skład solidnymi zadaniowcami, którzy mają im pomóc poprawić ostatnie wyniki (bilans 28-54). Sean Marks postanowił pozostawić na Brooklynie – Joey’a Harrisa oraz dokoptować – Eda Davisa (ex Portland Trailblazers).

26-letni Joe Harris, ostatnie 2 sezony występował w Nets, z kolei wcześniejsze dwa w Cleveland. W minionych rozgrywkach zaliczał średnie na poziomie 10.8 pkt i 3.3 zb. Teraz zwiąże się z klubem dwuletnią umową, na łączną wartość 16 mln USD.

28-letni Ed Davis, który ma za sobą okres 3-letniej gry w Portland, notował przeciętne 5.3 pkt i 7.6 zb. Po przygodach z Raptors, Grizzlies czy Lakers teraz zwiąże się roczną umową z Siatkami na wartość 4.4 mln USD.

Czekamy na kolejne uzupełnienia w składzie…

 

 

Komentarze do wpisu: “Joe Harris zostaje i Ed Davis dołącza do Brooklyn Nets

  1. Czyli Marks realizuje plan. Harris po Meczu Gwiazd był chyba najlepszym strzelcem za 3ptk w lidze(%). Nets brakowało Centra z ławki, który by zebrał coś na atakowanej tablicy. Wszystko pasuje.

Comments are closed.