Milwaukee Bucks zwalniają Jasona Kidda!

Jak na Twitterze donosi Adrian Wojnarowski z ESPN zarząd Kozłów postanowił zrezygnować z usług Jasona Kidda. Bucks w tym sezonie legitymują się bilansem 23-22 co aktualnie wystarcza na 8 pozycję w konferencji wschodniej.

 

Były rozgrywający prowadził Bucks od sezonu 14/15 i jego ogólny bilans jako trener to 139-152. Fani oraz zarząd oczekiwali od niego ciągłego progresu oraz rozwoju młodych graczy, którzy mieli zaprowadzić zespół na szczyt, jednakże uznano iż nie spełnia on oczekiwań i postanowiono go zwolnić. Oprócz tego mówi się o tym że jego relacje z ludźmi wewnątrz organizacji nie były najlepsze.

 Tymczasowym trenerem zostanie dotychczasowy asystent Joe Prunty, poprowadzi on dzisiaj zespół przeciwko Suns.

Komentarze do wpisu: “Milwaukee Bucks zwalniają Jasona Kidda!

 1. Fakt, grali poniżej oczekiwań i możliwości, ale tego się nie spodziewałem. Mogli poczekać chociaż do ASG.

  1. Może chodzić o coś więcej niż tylko wyniki, dotychczas wiele się słyszało że Kidd ma poparcie ze strony właścicieli i są w dobrych relacjach a tu „frayed relationship in organization”.

  1. wiem, że kwestia cierpliwości LAL, ale czy na pewno Walton…przecież on pracuje z „narybkiem” a nie „rekinami”
   z ciekawości jeśli zmienią Lue, to na kogo z tej listy czy ktoś nowy? (ps. Luke sprawdził się pół sezonu już z utytułowanymi GSW)

  2. @mic
   Owszem, ale inaczej jest utrzymywać to co jest już zbudowane a inaczej i trudniej zbudować coś takiego jak gdzieś indziej używając innych klocków.

 2. Post z końca 2017. Szczególnie punkt 4, macie odpowiedź dlaczego.
  Po rekordowym sezonie poprzednim, gdzie nikt nie poleciał, w tym będzie lawina.

  1. Prędzej Lillard odejdzie. Dame zarządał spotkania z władzami klubu

 3. Fizdale będzie mile widziany w Lakers. A może ktoś mi odpowiedzieć, dlaczego LAL mieliby maczać w palce w zwolnieniu Kidda ?

Comments are closed.